Program Comarch ERP Optima

ODPOWIEDZ
Comarch-ERP-Optima
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2022, 16:23
Kontakt:

Program Comarch ERP Optima

Post autor: Comarch-ERP-Optima » 09 wrz 2022, 16:51

Wiem, że na tym forum są głównie gitarzyści jednak możliwe, że wielu z was prowadzi swoje firmy. W zarządzaniu nimi z pomocą może przyjść jedno z najbardziej popularnych rozwiązań jakim jest program Comarch ERP Optima. Posiada on kilkanaście różnych modułów oraz aplikacji w pełni z nimi zintegrowanych. Można dzięki nim łatwo i szybko obsługiwać nie tylko sprzedaż, fakturowanie ale również sprzedaż internetową i mobilną przedstawicieli handlowych. Narzędzia typu Business Intelligence pozwolą na sprawną analizę tego co dzieje sie w każdym biznesie. Dodatkowo macie możliwość zainstalowania aplikacji takich jak OCR, DMS i PPK czy HRM, które świetnie sprawdzą się działach księgowości oraz płac i kadr. Można bez problemu przetestować wersję demo Comarch ERP Optima https://optima-demo.com.pl/ pobierając je z oficjalnych stron lub poprzez autoryzowanych partnerów. W razie pytań zapraszam do rozmowy po szczegóły. Chętnie pomogę gdyż od dłuższego czasu zajmuję się tym programem.
Na co dzień wdrażam, szkolę i serwisuję z zakresu programu Comarch ERP Optima https://optima-demo.com.pl/ - na tej stronie znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Kirra
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2022, 22:35

Re: Program Comarch ERP Optima

Post autor: Kirra » 24 wrz 2022, 22:54

Jeśli mówimy o oszczędzaniu w ppk, to na pewno warto. To dobry program dzięki któremu możemy mieć sporo wyższą emeryturę. Sama jestem w programie i mam raz tyle środków ile sam wpłaciłam.Po drugie możemy te pieniądze wykorzystać na przykład na mieszkanie. Dlatego uważam ze to bardzo korzystne.

wnusio
Posty: 164
Rejestracja: 02 paź 2021, 8:23

Re: Program Comarch ERP Optima

Post autor: wnusio » 27 wrz 2022, 9:33

ERP i platforma crm to coś, co się naprawdę przydaje, bo jak wiadomo, każdy ma czasem problem z biznesem i nie ma to jak się na to wszystko przygotować. A takie narzędzia przede wszystkim mocno się przydają, bo naprowadzają nas na coś odpowiedniego i rzetelnego. Stąd ja powiedziałabym, że macie sobie to przejrzeć i się nad tym zastanowić.

alkohol-online
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2022, 16:53
Kontakt:

Re: Program Comarch ERP Optima

Post autor: alkohol-online » 02 paź 2022, 17:06

w sumie znam dość dobrze jedną firmę, która zajmuje się wdrożeniami tego systemu od dawna i jest Autoryzowanym Partnerem Comarch. Gdyby ktoś z was szukał namiarów podaję adres strony internetowej https://uniwers.com Mają dobre referencje, certyfikaty i odpowiednie doświadczenie także w realizacjach dużych wdrożeń.
Wyśmienicie zaopatrzony sklep internetowy z alkoholem online czyli Alkohole Świata 24 pod adresem https://alkoholeswiata24.pl/ Zobaczcie sami i zamówcie wybrane marki z dostawą do domu już dziś.

uniwers.com
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2022, 17:34
Kontakt:

Re: Program Comarch ERP Optima

Post autor: uniwers.com » 02 paź 2022, 17:48

Miło, że o nas wspominacie w tym wątku. Faktycznie od wielu lat współpracujemy z firmą Comarch S.A. w zakresie systemów Comarch ERP Optima oraz XL. Mamy ponad 700 klientów i większość z nich ocenia nas bardzo pozytywnie. Zapraszamy do rozmów oraz konsultacji w zakresie tego rozwiązania. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Autoryzowany Partner Comarch Uniwers.com https://uniwers.com/ - zrealizowaliśmy ponad 300 wdrożeń w różnych firmach. Dostaliśmy wiele wyróżnień i referencji dotyczących współpracy z tym producentem oprogramowania klasy ERP

ODPOWIEDZ