Profil firmowy w social mediach

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Marian18

Profil firmowy w social mediach

Post autor: Marian18 » 09 paź 2020, 10:15

Hej, hej!
Zbieram opinie na temat prowadzenia profilu marki w social mediach. Myślałem, że jest to zadanie dość proste. W praktyce jednak okazało się że jest ono czasochłonne i wymaga fachowej wiedzy, której ja nie mam :( Myślicie, że warto zlecić komuś to zadanie i że dzięki temu poprawią się efekty biznesowe firmy? Wiele czytałem na ten temat tutaj: https://www.ltb.pl/oferta/social-media-marketing/ i doszedłem do wniosku, że to naprawdę trudne i czasochłonne zadanie, a wykonywane źle może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Co myślicie?

Derayes

Re: Profil firmowy w social mediach

Post autor: Derayes » 09 paź 2020, 12:47

Myslimy ze zabierz sie za cos innego i nie zasmiecaj foruml

marketingowo

Re: Profil firmowy w social mediach

Post autor: marketingowo » 20 paź 2020, 19:39

Cześć!
Jeśli stawiasz na profesjonalizm i spójność, a przedewszystkim oczekujesz efektów to zdecydowanie tak! Lepiej oddać te elementy w ręce osób, które się tym zajmją na co dzień. Zdobyta już wiedza oraz doświadczenie takich osób pozwolą na wyeliminowanie błędów, które możesz sam popełnić. Także takie osoby stworzą graficzny motyw przewodni marki oraz treści reklamowe zgodne z ideą marki, w taki sposób, aby wszystko miało ręce i nogi oraz, aby miało poprawny przekaz i działało na korzyść firmy, a nie odwrotnie.
Mam nadzieję, że pomogłam chodź trochę!
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ