Jedzonko

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
elizjk88

Jedzonko

Post autor: elizjk88 » 22 mar 2019, 10:01

Obok muzyki właśnie jedzenie sprawia mi zdecydowanie najwięcej przyjemności :grin: Na co macie wyjątkowego smaka?
Ja ostatnio odkryłem fajną streetfoodową knajpkę sushi w Gdyni, gdzie serwują zawijane sushi. Nigdy bym się nie spodziewał, że tę potrawę można jeść inaczej niż pałeczkami :dance: , no ale człowiek uczy się całe życie :idea:
Ostatnio zmieniony 05 cze 2019, 10:50 przez elizjk88, łącznie zmieniany 2 razy.

jajecznica

Re: Jedzonko

Post autor: jajecznica » 22 mar 2019, 22:19

ja wcinam dosc czesto suszone śliwki, mają duze poklady witamin i skladnikow odzywczych. tutaj mozna poczytac wiecej o ich wlasciwosciach i zastosowaniach: https://www.suszonesliwki.pl
Polecam dorzucac kilka sztuk do codziennych posiłkow i wtedy szybko sie przekonacie jakie sa zdrowe.

Oerio45

Post autor: Oerio45 » 03 kwie 2019, 15:13

Ale to musi pysznie smakować.

__

kuchnia akrylowa

HipaMom

Post autor: HipaMom » 08 kwie 2019, 12:49

Ja przepadam za kuchnia azjatycką :D

aders21

Post autor: aders21 » 12 kwie 2019, 13:05

Na pewno w Sieci znajdą się porady na ten temat. Nie mam co do tego wątpliwości.

Awatar użytkownika
kotalke

Post autor: kotalke » 19 kwie 2019, 13:54

Chyba pierwszy raz spotykam się z takim zagadnieniem. Przynajmniej dowiem się czegoś nowego.
Teraz, kiedy już mogę umrzeć, warto żyć.

Awatar użytkownika
mati901
Kontakt:

Post autor: mati901 » 19 kwie 2019, 15:57

Ja nie jestem wymagający. Mnie wystaczy dobra pizza ;)

jajecznica

Post autor: jajecznica » 24 kwie 2019, 12:50

elizjk88 pisze:
22 mar 2019, 10:01
Obok muzyki właśnie jedzenie sprawia mi zdecydowanie najwięcej przyjemności :grin: Na co macie wyjątkowego smaka?
Ja ostatnio odkryłem fajną streetfoodową knajpkę http://www.bunnyhandroll.pl/, gdzie serwują zawijane sushi. Nigdy bym się nie spodziewał, że tę potrawę można jeść inaczej niż pałeczkami :dance: , no ale człowiek uczy się całe życie :idea:
Ja tam wole gotowac w domu, przyjamniej mam swiadomosc ze gotuje z najwyzszej jakosci eko skladnikow. A teraz jeszcze jak odwiezylam kuchnie i wymienilam wszystkie sprzęty , kubki i talerze to jeszcze przyjemniej mi sie gotuje. Wszystko dzięki zakupom w sklepie duka https://duka.com/pl/agd/miksery
Oni są niesamowici, mają takie fajne gadżety do kuchni ze glowa mała. Uwielbiam robic u nich zakupy.

Derayes

Post autor: Derayes » 26 kwie 2019, 10:12

My z moją kobietą też gotujemy w domu, wtedy wiemy co jemy :mrgreen:

Jajecznica, ten sklep jest drogaśny, czytam że w Szwecji splajtowali. Ale ładny design wyrobów, to prawda.
Ja tam sporo rzeczy kupiłem w Tesco czy Auchan i nie narzekam :phones:

katia

Post autor: katia » 29 kwie 2019, 17:12

A zdrowe odzywanie to u Was priorytet?

membrana

Post autor: membrana » 29 kwie 2019, 17:31

Derayes pisze:
26 kwie 2019, 10:12
My z moją kobietą też gotujemy w domu, wtedy wiemy co jemy :mrgreen:

Jajecznica, ten sklep jest drogaśny, czytam że w Szwecji splajtowali. Ale ładny design wyrobów, to prawda.
Ja tam sporo rzeczy kupiłem w Tesco czy Auchan i nie narzekam :phones:
Bardzo pozytywnie!

stella56
Kontakt:

Post autor: stella56 » 29 kwie 2019, 21:55

Mam smaka na maka :D niestety od kiedy narzeczona na diecie to i ja też muszę;( :D ale nie jest aż tak źle.. nawet dobra ta zielenina
Parking lotniskowy Bastian - Gdańsk - wygoda i bezpieczeństwo!

zosia

Post autor: zosia » 01 maja 2019, 22:11

Obserwuje od jakiegos czasu ludzi z mojego otoczenia oraz to w jaki sposob sie odzywiaja, a wlasciwie jakie maja podejscie do tej kwestii. Niestety wiekszosc z nich jest zupelnie obojetna, nie zwraca zupelnie uwagi na to co kupuje do jedzenia. Przeciez z etykiety mozna sie dowiedziec paru ciekawych rzeczy .. albo tez przerazic sie iloma skladnikami chemicznymi jestesmy czestowani. Szczegolnie to sie tyczy produktow typu gotowe obiady do odgrzania gdyz dodatkowo sa poddane obrobce w wysokiej temperaturze. Polecam poszukaj wiecej informacji na ten temat w sieci. Kolejne sa slodycze oraz kolorowe napoje .. te nalezy ograniczyc do minimum. Z bardziej pozytywnych zjawisk to zauwazylam, ze sporo osob stara sie gotowac we wlasnym zakresie. Ja przeszlam juz na ta droge dobrych kilka lat temu i nie wyobrazam sobie powrotu do starych nawykow zywieniowych. Wlasciwie to nawet nie ma juz miejsca na wymowki w stylu "nie umiem gotowac" poniewaz jest cala masa poradnikow na ten temat. Nie wspominam nawet o serwisach gdzie mozna znalezc przepisy na zdrowe dania. Najwiekszym zrodlem blonnika beda kasze roznego rodzaju https://www.delikatesyzdrowo.pl/cat-pl- ... aszki.html Maja one wplyw glownie na regulacje trawienia wiec kasza moze posluzyc nawet jako dodatek do dania glownego. Warto postawic na produkty naturalne, pochodzace z naszego kraju.

Derayes

Post autor: Derayes » 01 maja 2019, 23:47

Ja mam jedna szefowa ktora uprawia duzo sportu i wciaz mowi o dietach, sprawdza liczbe kalorii i sklad produktow, a zajada jakies koktajle, jogurty itp. Szczupla. No wiec albo sie jakos katuje bo lubi albo w domu po cichu wtranzala pieczyste choc raczej nie sadze bo zawsze z zazdroscia spoglada na to co ja jadam, a jest to najczesciej zdrowa polska kuchnia.

ODPOWIEDZ