Gitara do 600 zł - Pomocy

ODPOWIEDZ
Asonelife

Gitara do 600 zł - Pomocy

Post autor: Asonelife » 19 lis 2018, 20:48

3 lata gram na gitarze akustycznej i mimo że interesuje się gitarami elektrycznymi, dużo czytam, słucham itd. To nijak mogę się równać z wami w tym temacie.

Jest jakaś nowa gitara, która pozwoli pograć w miarę przyzwoicie? Mi tu nie chodzi o wygląd tak jak większości początkującym (czarna koniecznie czarna), choć przyznam, że modele kształtu st interesują mnie bardziej od innych, chodzi o brzmienie, konstrukcje i jakość kluczy stroju.

Interesują mnie jak najbardziej używane gitary, chociaż jeżeli używane, to czy moglibyście mi jakieś doradzić? Podlinkować najlepiej.

Niestety budżet nie pozwala na więcej niż max 600 zł a najlepiej 500 zł...

Chciałbym grać pop, rock pop, rock ewentualnie czasem coś cięższego, ale nie rzeczy typu metal. Więc najlepiej gitara z przetwornikami HSS lub to już byłaby full klasa HSH.

szymik

Re: Gitara do 600 zł - Pomocy

Post autor: szymik » 20 lis 2018, 19:02

Do 600 z nowych to gitary firmy Career lub Stagg. Brzmią całkiem przyzwoicie a nie są takie drogie cena nowych to od 450 do 600 w muzycznym

Theochse

Re: Gitara do 600 zł - Pomocy

Post autor: Theochse » 21 lis 2018, 12:47

W tym budżecie z używanych z HSS na myśl rzuca mi się Yamaha Pacifica 112. Znajdziesz mnóstwo ofert na OLX. Sam jako mojego pierwszego elektryka wybrałem gitarkę firmy Yamaha i jestem zadowolony.
PS Polecam szukać pod różnymi hasłami z błędami, jak "Yamacha Pacifica", "Yamaha Pacyfica" itd. Ludzie często robią błędy, a może akurat dobrą gitarkę dostaniesz :)

ODPOWIEDZ