fotobudka na wesele

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
irydalas

fotobudka na wesele

Post autor: irydalas » 09 lis 2018, 6:36

Witajcie, organizuje wesele i rozglądam się za dodatkowymi atrakcjami. Stwierdziłam, że fajnym pomysłem byłaby fotobudka na wesele , bo ludzie tą lubią i bawi ich to. Co o tym myślicie? Jeśli chodzicie na wesela, korzystacie z fotobudki?

Marko

Re: fotobudka na wesele

Post autor: Marko » 13 lis 2018, 10:25

Największym minusem fotobudki jest to, że goście przestają się bawić i ustawiają się w kolejce do zrobienia zabawnego zdjęcia. Przynajmniej u nas na weselu tak było. My mieliśmy fotobudkę na wesele z firmy Pan Cyk

Awatar użytkownika
poliprofes

Post autor: poliprofes » 20 lis 2018, 11:45

Fotobudka to świetna rzecz na wesele!
---
pożyczki na oświadczenie
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, 16:28 przez poliprofes, łącznie zmieniany 1 raz.

Derayes

Post autor: Derayes » 23 lis 2018, 12:09

A co to nie macie srajfonow?

kilona

Post autor: kilona » 23 lis 2018, 20:14

Smartfonem nie zrobisz takiego fajnego zdjęcia jak w fotobudce - sprawdzone. Na każdym weselu cpykam fotki telefonem ale nie mogą się równać tym które mam z fotobudki. Ostatnio szczególnie fajna była u kuzyna, smove marki. Zdjęcia serio rewelacyjne wyszły nie spodziewaliśmy się że mogą być aż tak dobre. A sama fotobudka zdecydowanie na tak, najlepsza weselna atrakcja.

Awatar użytkownika
Apos

Post autor: Apos » 05 gru 2018, 12:03

Myślałaś może o zaproszeniach? Jak sprawić by były jedyne w swoim rodzaju i w unikatowy sposób prezentowały wasze uczucie gościom? Znalazłam ciekawy blog poetycki publikujący amatorskie poezje, wejdź, popytaj, może ktoś pomoże ci w spersonalizowaniu takiego zaproszenia.

Derayes

Post autor: Derayes » 05 gru 2018, 12:27

Nikt nie będzie pamiętał treści zaproszeń, zwyczajowo jakieś wierszyki itp.
Chociaż.... szczytem złego smaku było zaproszenie które dostałem od znajomych gdzie w formie wierszyka obwieszczali ze zamiast kwiatów chcą kupon totolotka a zmiast prezentów pieniądze.
W rezultacie na ślub nie poszedłem.

Inny zonk to mój kuzyn który nie raczył wysłac zaproszenia a przy wręczaniu kwiatów razem z połowicą komentowali że przecież miało nie byc.

Fotobudka, na ja sobie wyobrażam że zdjecia są lepsze niż srajfonem tym niemniej.

ODPOWIEDZ