Sposoby na kaca

Luźne rozmowy na różne tematy.
Derayes

Re: Sposoby na kaca

Post autor: Derayes » 19 sie 2019, 10:22

michel51 pisze:
20 paź 2018, 17:36
Ja znam lepszy : dwa tygodnie przed pij pierwszego dnia 25gr. wódki a każdego następnego o jeden (mały) kieliszek więcej . Na imprezie dasz radę i 0,7 wypić . Tylko po co ? Jak mało pijesz 200gr. Ci starczy a i kac będzie mały. Organizm można przyzwyczaić do wódki ale zdrowia raczej nie . Chcesz zaimponować weź spid czy ,,vit.C'' i nic Cię nie ruszy . Osobiście uważam , że należy wypić tyle żeby pamiętać jak fajnie było bo inaczej to po co ? A na kaca , no niestety klin . Tak jest . Ale musimy mieć dzień wolny . I silną wolę , że nie kontynuować . I klina i dnia wolnego . No chyba , że jesteśmy muzykiem rockowym w sile zdrowia , z dochodami , no tak to przez pewien czas będzie fajnie :wink: .
Silisz sie na dowcipna ironie a tak naprawde dajesz przepis na zostanie alkoholikiem oraz narkomanem.
Jagger, Hołdys, Slash zostali abstynentami i tylko dlatego jeszcze żyją.
Keith Richards to nie jest istota ludzka, jego pod uwagę nie bierzemy :geek:

mirek955

Post autor: mirek955 » 20 sie 2019, 9:46

Może po prostu kluczem w tej sytuacji jest zachowanie umiaru i zdrowego rozsądku.. Ja naprawdę niewiele razy doprowadziłem się do stanu, w którym na drugi dzień męczył mnie kac. Zawsze jednak wspieram się suplementami 2KC albo 2KC Drink, które dzięki zawartości wyciągu z opuncji figowej, witaminy C, kwasu bursztynowego i fumarowego skutecznie wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz chronią przed pojawieniem się kaca. Co więcej, zmniejszają poczucie zmęczenia i znużenia, co jest bardzo pomocne podczas długich imprez. :smile:

Derayes

Post autor: Derayes » 20 sie 2019, 10:07

Fakt że niejeden tutaj uchlewa się często do tego stopnia że macie kaczora świadczy o możliwości picia niebezpiecznego albo uzależnienia.
A wnoszę to stąd iż rozprawiacie jak by tu owemu kaczorowi zapobiec albo go leczyc.

Powtarzam, chodzi o częste kace po dżamprezie albo i bez. Bo normalnie pijący bywa iż czasem przesadzi i będzie kaczor ale jest to sporadyczne albo, jak przedmówca, kaczorów raczej nie miewa gdyż się nadmiernie nie uchlewa.

Zamiast studiowac co by tu wziąc na kaca zastanów się jeden z drugim czy nie pijesz nałogowo.

ODPOWIEDZ