SERIALE : - )

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Tatianka2020

Re: SERIALE : - )

Post autor: Tatianka2020 » 26 gru 2013, 12:41

Sherlock - czyli Sherlock Holmes w nowoczesnym Londynie (produkcja BBC jeśli się nie mylę), fajny fajny ale krótkie sezony... w 2014 kolejny, czekam już od pół roku:/

joonecky

Post autor: joonecky » 28 gru 2013, 17:18

Biorę się za pierwszą serię Star Trek'a. Jestem po pierwszym odcinku. Takie śmieszne s-fi ze starych lat. Nawet lubię takie klimaty.
Oglądał ktoś? Warto oglądać całą serię?
Vintage V100 CS
Laney CUB 12

joonecky

Post autor: joonecky » 15 lut 2014, 15:56

Wczoraj wyszło House of Cards cały drugi sezon. Ciekawe czy w tym roku uwiną się szybciej z napisami, czy na ostatni odcinek znów będzie trzeba czekać ze 2 miesiące :?
Vintage V100 CS
Laney CUB 12

joonecky

Post autor: joonecky » 11 mar 2014, 21:13

W końcu skończyłem drugi sezon House of Cards :grin:
Spoiler: pokaż
Serial naprawdę świetny. Szkoda, że wypuszczają cały sezon na raz, zamiast po jednym odcinku, bo tak znowu czeka nas rok czekania. Seria musiała się tak skończyć, ale to świetna zapowiedź do treciej. Czy relacje Doug'a i Rachel szły w dobrym kierunku. mnie trochę irytował ten wątek z zakochanym Dougiem. Ale uważam, że uśmiercenie Douga było zbyt radykalnym środkiem. Spodziewałem się, że Rachel ucieknie w las, on za nią pobiegnie, a ona odjedzie samochodem. Wątek z morderstwem średnio wyszedł. I ciekawe jak wpłynie na dalszy ciąg serialu.
Poza tym świetna jest postać Setha. Od razu koleś przypadł mi do gustu. Zdecydowany plus 2 sezonu. Ten pierwszy koleś ze stanowiska Setha był strasznie mało wyrazisty, więc dobrze, że odszedł.
Z Meechumem nie mam pojęcia po co była ta akcja :shock: Bezsensowne.
A postać Fenga świetna. A szczególnie zakończenie wątku z Fengiem.
Dobry Raymond i trzeba przyznać, że jego udział dużo wniósł.
Szkoda tylko, że rok sobie teraz poczekamy
Vintage V100 CS
Laney CUB 12

konefka04
Kontakt:

Post autor: konefka04 » 25 wrz 2018, 15:03

Właśnie się zabieram za serial Peaky Blinders, znajomi polecali i mówili, że fantastyczny. Zobaczymy, oglądaliście?
Oświetlenie w domu jest bardzo ważne dla naszego codziennego funkcjonowania. Zobacz porady

Awatar użytkownika
zutek

Post autor: zutek » 31 maja 2019, 7:44

Dwa seriale które polecam obejrzeć sobie w najbliższym czasie

Narcos - jest to jedna z moich ulubionych serii oraz trzyma poziom, nawet ostatnia część o Meksyku. Ponoć szykuje się kolejny sezon w tym kraju i bardzo na to czekam.

Czarnobyl - zdecydowanie jedna z lepszych produkcji jaka ostatnio powstała przy udziale hbo

No i dobrze jest jednak obejrzeć tę Grę o Tron. Szczególnie, ze nie ma drugiego tak bardzo rozwiniętego oraz zrobionego z rozmachem serialu.
Na stronie można sobie poczytać newsy o serialach https://pl.ign.com/Seriale

domi.nika

Post autor: domi.nika » 10 lip 2019, 11:26

Niedługo premiera nowego sezonu " Dom z papieru". Mega polecam ! Można jeszcze nadrobić pierwszy sezon przed premierą drugiego bo jak się ktoś wciągnie (a myśle że na pewno tak będzie ;)) to 2-3 dni i poleci ;P

http://gco-consult.com/

ODPOWIEDZ