Jaki kupić samochód

Luźne rozmowy na różne tematy.

Które auto:

mercedes C klasse
15
25%
audi a4
26
43%
VW passat
20
33%

Liczba głosów: 61

Awatar użytkownika
quitzon.shea

Re: Jaki kupić samochód

Post autor: quitzon.shea » 22 cze 2021, 16:24

Kupno samochodu to niełatwy zakup! Warto się dokładnie porozglądać, co oferuje nam rynek motoryzacyjny i rozsądnie wybrać nasz wymarzony pojazd ;). Ja od niedawna zastanawiam się nad tą ofertą - nissan juke cena https://impwar.pl/blog/nissan-juke-cena/31. Nissan juke totalnie oddaje mój styl. W dodatku ma zróżnicowany tryb jazdy, a ja lubię takie bajery :smile: . Chyba się na niego zdecyduje! Może ktoś z was go ma i może coś o nim powiedzieć?

Janowski

Post autor: Janowski » 19 lip 2021, 11:46

Taki jaki będzie spełniał Twoje potrzeby, my ich nie znamy do końca. Może jakieś kombi Volvo, bo to bardzo bezpieczne i rodzinne auta. Dodatkowo masz tam wiele systemów, które pomagają poruszać się po mieście i zapobiegają groźnym zdarzeniom na trasach, jak np. zjechanie z pasa ruchu w niekontrolowany sposób.

Techniczny

Post autor: Techniczny » 20 lip 2021, 11:27

Polecam kupić używany samochód cieszący się dobrą opinią :)! Zazwyczaj takie auta są tanie w utrzymaniu, nie mają wysokich ubezpieczeń, są niezawodne oraz można samodzielnie przeprowadzać naprawy bez ponoszenia kosztów! W takiej sytuacji warto zainwestować pozostałe pieniądze na własny warsztat, który z pewnością przyda Ci się ;)! Dla mnie to wspaniała satysfakcja, gdy sam naprawię nie tylko w samochodzie, ale i również we własnym domu. Klucze udarowe pneumatyczne firmy Chicago Pneumatic przydadzą się Tobie szczególnie wtedy, gdy będziesz chciał wymienić na przykład koła! Posiadasz terenowy samochód? A może ciągnik rolniczy? Bez problemu takim sprzętem odkręcisz i przykręcisz śruby :)! Jeżeli masz bardzo dobry i wydajny kompresor to może skusisz się na narzędzia lakiernicze? Malowanie profesjonalnym sprzętem, to czysta przyjemność! Bardzo ładnie i równomiernie pokrywa lakier na różnych powierzchniach! Moje szafki dzięki podstawowym zabiegom konserwacyjnym otrzymały drugie życie :D!

Marek11

Post autor: Marek11 » 22 lip 2021, 11:35

Co sądzicie o zakupach przez internet? Według mnie pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu, dlatego polecam Wam sklep internetowy https://www.airfriends.pl/wklady-wymienne.html . W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze zapachy do samochodu.

Devil93

Post autor: Devil93 » 27 lip 2021, 4:56

Na pewno nie ma co się spieszyć. No i dobrze oglądajcie elementy plastikowe, bo może się okazać, że były na taki https://ataszek.pl/98-kleje-do-plastiku klej klejone. Kolejna sprawa, że też może być i tak że będą dla Was potrzebne. Czasem lepiej tak starą część uratować, niż kupować nową. Te nowe nie zawsze pasują.

ikornel275

Post autor: ikornel275 » 09 wrz 2021, 10:10

Może wypożyczcie sobie na początek jakiś fajny samochód?? Zobaczcie na stronę wypożyczalnia samochodów Kraków to oni maja atrakcyjne ceny wynajmu i pożyczają samochody bez kaucji. Mają świetne samochody sportowe jak i luksusowe. Mogą wynająć na dłuższy czas lub też krótki. Polecam.

bigolow

Post autor: bigolow » 24 wrz 2021, 13:27

Polecam zainwestować w auta z usa import.
Da się trafić naprawdę fajne okazje w dobrej cenie, a są to pojazdy w dobrym stanie.
Można ustrzelić coś solidnego, z dużo lepszymi parametrami niż choćby auta sprowadzone z zagranicy.

ODPOWIEDZ