Dowina Chardonnay JCE - elektroakustyk

Sprzedaż/zamiana instrumentów/efektów/wzmacniaczy itp.
Awatar użytkownika
stefard

Dowina Chardonnay JCE - elektroakustyk

Post autor: stefard » 18 sie 2017, 6:28

Witam,
mam do sprzedania elektroakustyka Dowina Chardonnay JCE z 2005r. wyprodukowanego na Słowacji. Gitara z litego drewna, jest u mnie od 2014r. Jestem co najmniej 3 właścicielem. Z braku czasu używałem ją raczej sporadycznie, tylko do grania w domu, nigdy nie podróżowała ze mną w żadne dziwne miejsca. Nigdy nie stała przy żadnych kaloryferach. Większość czasu przeleżała w pokrowcu lub na stojaku. Na zdjęciach pokazałem kilka defektów wizualnych (małe otarcie na główce, niegłębokie podłużne wgniecenie na pudle oraz małe pęknięcie lakieru w miejscu łączenia gryfu z pudłem). Wszystkie defekty istniały już w momencie kiedy gitarkę kupiłem, w żaden sposób nie wpływają na muzyczną stronę gitary. Zaraz przed moim zakupem gitara miała wizytę u lutnika (została skorygowana krzywizna gryfu, delikatnie podniesiona akcja i wypolerowane progi). Na pewno strony są do wymiany (aktualnie założone są elixiry 12-56). Progi w stanie bardzo dobrym. Myślę, że gitarka wymaga regulacji względem osoby, która zakupi bo każdy ma inne preferencje/potrzeby.

Jest to jakaś wersja limitowana, ponieważ ma dodatkowy symbol na główce, którego nie udało mi się znaleźć na żadnym innym zdjęciu.

Mała specyfikacja:
pudło: jumbo
top: lity cedr
boczki i tył: z tego co wiem lity mahoń
elektronika: fishman prefix plus-t (w pełni sprawna)
klucze: grover

Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/xwgyfx3uoy30 ... -YXYa?dl=0

Generalnie bardzo sobie chwalę gitarkę, ale sytuacja zmusza mnie do sprzedaży sprzętu.

Cena 1800,00 nowych polskich złotych ;) + ewentualna wysyłka oczywiście.
W cenie do gitary dorzucam całkiem niezły pokrowiec (nie jest ta tania szmata za 20zł).

Gitara do ogrania w Korczynie/Krośnie

Zapraszam do kontaktu na email: marcinbarud@gmail.com

Awatar użytkownika
stefard

Re: Dowina Chardonnay JCE - elektroakustyk

Post autor: stefard » 13 wrz 2017, 6:19

UP

ODPOWIEDZ