Czy warto panowie?

ODPOWIEDZ
Sir_Filemon
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:09

Czy warto panowie?

Post autor: Sir_Filemon » 07 sty 2014, 22:26

Po niemałych poszukiwaniach natrafiłem na coś takiego- http://tablica.pl/oferta/schecter-demon ... 92cc7d552b
Myślicie panowie że warto brać bez możliwości wcześniejszego ogrania?

Lusjusz
Posty: 731
Rejestracja: 14 lis 2010, 16:21

Re: Czy warto panowie?

Post autor: Lusjusz » 07 sty 2014, 22:56

Jak dla mnie lepszy wybór niż zakup nowej w sklepie internetowym. Radze dogadać się z kolesiem na temat przesyłki kurierskiej pobraniowej i przytrzymać kuriera zanim gitary przynajmniej porządnie wizualnie nie sprawdzisz(szybko uciekają).

Edit: no i lepiej bez efektu kupuj,ale zainteresuj sie tymi dodatkami pas,strapy i kabel chyba ze jakiś noname. Trochę za daleko bo bym Ci ja sprawdził jak bym był w pobliży Rzeszowa.

FastMan
Posty: 113
Rejestracja: 26 lis 2013, 15:27

Re: Czy warto panowie?

Post autor: FastMan » 08 sty 2014, 7:10

LusjuszPrime pisze:Jak dla mnie lepszy wybór niż zakup nowej w sklepie internetowym. Radze dogadać się z kolesiem na temat przesyłki kurierskiej pobraniowej i przytrzymać kuriera zanim gitary przynajmniej porządnie wizualnie nie sprawdzisz(szybko uciekają).
Z kurierami to zazwyczaj ciężko w tej kwestii, otwarcie takiej paczki chwilę zajmuje, więc wątpię, żeby tą chwilę zaczekał - moim zdaniem, lepiej poprosić o wystawienie aukcji na allegro z dokładnym opisem, nie bawić się w pobrania bo to tylko zbędny koszt i przy kurierze sprawdzić tylko karton z zewnątrz czy nie jest jakoś dziwnie wgięty czy rozdarty, nawet jakby już po odjeździe kuriera się okazało, że w środku jednak coś przez transport się uszkodziło to kurierzy nie robią problemów, żeby za chwilę przyjechać i spisać protokół szkody - im to jest na rękę bo zaoszczędzają czas na oględzinach a stosunkowo rzadko zdarza się żeby coś się uszkodziło podczas transportu. Natomiast dzięki allegro byś miał dodatkowe potwierdzenie, a nie tylko ustne zapewnienia.
Akustyk: Takamine G320 | Elektryk: Jay Turser JT301-BK + Piec Fender Mustang 1 | Ukulele: Mahalo U30 | Klasyk: MSA CK116

ODPOWIEDZ