Blues i Gitarzysta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarianO

Blues i Gitarzysta

Post autor: MarianO » 08 mar 2006, 17:44

Hejo! Na wstepie pozdrawiam wszystkich czytelników magazynu Gitarzysta! Moim skormnym zdaniem do zaczajenia blues'a pomoze Ci w szczególności w/w magazyn ;) Jest porpstu super, kwałki blues'owe dużo dają pod względem rozoju technik P.O. H.O czy też samych Blues Notes ! 3majcię się ciepło ! Miłego Blues grania :lol:

Awatar użytkownika
casi
Kontakt:

Post autor: casi » 09 mar 2006, 15:10

Z bluesa wywodzą się inne gatunki muzyczne. Dlatego sięgajmy do korzeni:-)

olexy

Post autor: olexy » 11 mar 2006, 7:07

dokładnie hehe ja bym bluesa jeszcze w magazynie poszerzył;b

Bartheck

Post autor: Bartheck » 18 mar 2006, 10:00

Również jestem za.. Może tez troche jazzu ?

Awatar użytkownika
Kajtek
Kontakt:

Witam

Post autor: Kajtek » 20 mar 2006, 21:03

To mój pierwszy post więc cieszę się że mogę się przywitać właśnie tu. Blues jest mi szczególnie bliski. Mam zespół bluesowy i najbardziej lubią ten gatunek muzyczny. Zapraszam też na moją stronę www.siodmawnocy.prv.pl

Nikkola

Post autor: Nikkola » 21 mar 2006, 8:20

Na początku chciałabym się serdecznie przywitać ze wszystkimi fanami gitar. Właśnie przeglądam marcowy numer "Gitarzysty" i chciałabym wyrazić swój podziw dla działu Blues. Bardzo podobają mi sie zamieszczone utworki i podobnie jak ktoś kilka postów wyżej mam nadzieje, że ten dział jeszcze nieco się rozwinie.

kusiol

tak

Post autor: kusiol » 18 sie 2006, 16:46

blues ,COS CO KOCHAM .pierwsze czego uczyłem sie grać to blues, no może nie zupełnie bo prawie każdy zaczynał od "smoke on the water"zespołu Deep Purple.Ale blues jest czymś wyjątkowym, także staram mu sie poświęcać
czasu i jak najwiecej jeżdze z tatą na rawe blues czy inne tego typu imprezy :D :D :D
Gitara elektryczna to najwspanialsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu, szanuję wszystkich z nią związanych i mających talent.Gitara akustyczna jest równie piękna, a muzyka stworzona przez gitarzystę jeszcze piękniejsza.

Awatar użytkownika
Rindiglas

Post autor: Rindiglas » 15 wrz 2006, 13:39

W zasadzie bluesa słucham raczej niewiele, ale z drugiej strony gram w bluesowej kapeli i coraz bardziej mi ten gatunek podchodzi :]. A do gry jest po prostu świetny i bardzo rozwija umiejętności. Popieram to że w magazynie trochę więcej miejsca powinno być bluesowi poświęcane no i więcej uwagi oczywiście:].

kusiol

grgf

Post autor: kusiol » 16 wrz 2006, 14:08

:) masz rację ,w magazynie powinno ciut wi ęce spostrzegać uwage na bluesa.ale itak jest niezle :D .dzisiaj jest OGóLNOPOLSKI DZIEń BLUESA
JADE NAKONCERT BLUES FLOWERS I DżEMU DO CHORZOWA NA POLA MARSOWE ,OCZYWIśCIE POZGAPIAć TEZ TRZEBA TROCHE ZAGRYWEK 8)
pozdro dla wszystkich fanów bluesa od kusiola
Gitara elektryczna to najwspanialsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu, szanuję wszystkich z nią związanych i mających talent.Gitara akustyczna jest równie piękna, a muzyka stworzona przez gitarzystę jeszcze piękniejsza.

SlowHand

Post autor: SlowHand » 30 paź 2006, 16:08

apel do redakcji : fdlaczego w najnowszym wydaniu miesiecznika nie ma warsztatow bluesowych ? czy tak bedzie tylko w tym numerze czy na ta pozycja zniknie z łam pisma ?

niecierpliwie czekam na odpowiedz...

kusiol

Post autor: kusiol » 30 paź 2006, 19:42

wiesz co?nawet dobrze,,bo ten jeden raz niezaszkodzi warto mieć jakies proste solowki na poczatek,,a to w tym nowym wydaniu jest bardzo przydatne i mysle ze w następnym będa normalne warsztaty,,zobaczymy :)

Awatar użytkownika
Ajgor

Post autor: Ajgor » 11 lis 2006, 14:37

A w najnowszym numerze nie ma szkolki bluesowej. Dlaczego? Buuuu:(
Pozdrawiam.
Ajgor

kusiol

Post autor: kusiol » 12 lis 2006, 16:22

no tez jestem zdziwiony!!buuu>>ale fajne transpykcje

Greenthumb
Kontakt:

Post autor: Greenthumb » 27 lis 2006, 21:04

Zgadzam się z kusiolem :D Kilka prostych ćwiczonek nie zaszkodzi :D

ODPOWIEDZ