Swing

bobbyperu

Re: Swing

Post autor: bobbyperu » 31 gru 2010, 2:53

Nikt Cię od 'fajansiarza' nie zwyzywał , bez przesady. A jeśli uważasz że wszyscy Cię pouczają (jak mogą), a ty biedny chcesz pomagać innym . Sorry ale to co nazywasz pomocą mnie nie pomogło , a twój altruizm to nic innego jak sama chęć pomagania . Z jakich pobudek nie wnikam , więc skończmy to pieprzenie
Swoją drogą też jestem za Weteran i Bronson , i nie zmienię zdania nawet za banana. Ja teraz siedze w analizie Weberna robionej przez Weberna , bo był bardziej szonberg niż sam Schonberg ..
kur*a .. Nie wiem czy mam wpaść w podziw czy się pałować. Poradnik chyba jest dla wszystkich , nawet dla takich nieuków jak ja..

Bruno Stifffinger ..

A od takiego czegoś jest PW! Ban? A owszem :) Maudus

Adam Fulara
Kontakt:

Post autor: Adam Fulara » 03 sty 2011, 11:04

Rzeczywiście miałem się czym chwalić. Przeczytaniem, czy też przejrzeniem książki. Przecież to nic takiego. Ale wiem, że niektórzy mają z tym problemy, zwłaszcza jeśli zamiast książek czytają tylko forum gitarowe ;).

Swoją drogą polecam: "Fundamentals of musical composition" Schonberga. Fajna rzecz. W miarę prostym językiem napisana i ciekawa, inspirująca. Niewiele "teorii", za to dużo ciekawostek. :)

Pozdrawiam.
Adam Fulara
http://fulara.com/

Weteran

Post autor: Weteran » 07 sty 2011, 21:44

bobbyperu pisze:Nikt Cię od 'fajansiarza' nie zwyzywał , bez przesady. A jeśli uważasz że wszyscy Cię pouczają (jak mogą), a ty biedny chcesz pomagać innym . Sorry ale to co nazywasz pomocą mnie nie pomogło , a twój altruizm to nic innego jak sama chęć pomagania . Z jakich pobudek nie wnikam , więc skończmy to pieprzenie
Swoją drogą też jestem za Weteran i Bronson , i nie zmienię zdania nawet za banana. Ja teraz siedze w analizie Weberna robionej przez Weberna , bo był bardziej szonberg niż sam Schonberg ..
kur*a .. Nie wiem czy mam wpaść w podziw czy się pałować. Poradnik chyba jest dla wszystkich , nawet dla takich nieuków jak ja..

Bruno Stifffinger ..

A od takiego czegoś jest PW! Ban? A owszem :) Maudus
Braaawo MAUDUS.

ODPOWIEDZ