Wayne Shepherd

ODPOWIEDZ
Pudzian
Kontakt:

Wayne Shepherd

Post autor: Pudzian » 03 gru 2006, 12:42

Kenny Wayne Shepherd
(wulg.) jest kurczonybyk. Chowany w krainie gdzie człowiek wychodzi na spacer z krokodylem na smyczy, zamiast tak jak ja z amstaffem. :lol:

praktyk
Kontakt:

Post autor: praktyk » 03 gru 2006, 17:29

Ach jaką USA ma zdolną młodzież... ;) Kenny momentami jest po prostu nie-sa-mo-wi-ty. Miło się go słucha, jako gitarzysty. Kompozycje idące w stronę rocka robią już na mnie mniejsze wrażenie, im bardziej bluesowo tym przyjemniej (mówię w swoim imeniu). Z pewnością ma jakoś tam zarysowany swój styl i można go dość łatwo poznać. Jeśli ktoś nie miał okazji posłuchać Kennego to rzeczywiście warto, jego gra daje pozytywnego kopa.
www.myspace.com/patfilipowicz
www.ene-due.art.pl

Awatar użytkownika
Dajvon
Kontakt:

Post autor: Dajvon » 04 gru 2006, 14:49

Ładny koncert dał wraz z Ericem Johnsonem w Austin - Texsas :twisted:
[url]http://dawid-szlezak.muzzo.pl/[/url]

Awatar użytkownika
Leon
Kontakt:

Post autor: Leon » 04 gru 2006, 19:20

Kiedyś słuchałem namiętnie, potem mi przeszło bo SRV to on mimo wszystko nie jest. Ale gość potrafi grać i ma feel. Miło się słucha.
Member of USB - Home of Silesian Tradition

kusiol

Post autor: kusiol » 10 gru 2006, 18:35

jacie krece,,fajnie sie słucha ,,zaczołem go słuchać ,, 8)
Gitara elektryczna to najwspanialsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu, szanuję wszystkich z nią związanych i mających talent.Gitara akustyczna jest równie piękna, a muzyka stworzona przez gitarzystę jeszcze piękniejsza.

sunburst

Post autor: sunburst » 09 mar 2007, 15:52

pierwsze trzy płytki KWS są ok...chyba jednak ta pierwsza najlepsza, bo wówczas był jeszcze młodziutkim szczylem, więc to jeszcze większe wrażenie robiło...
miałem okazję być na jego koncercie, na zywo, to dopiero wrażenie robi...pod warunkiem, ze nie zabiera wokaliscie mikrofonu...

ODPOWIEDZ