Poradnik w wydaniu dźwiękowym

Dział teoretyczny, dyskusje o teorii muzyki oraz o ćwiczeniach.
Zablokowany
Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Re: Poradnik w wydaniu dźwiękowym

Post autor: woj74 » 05 sty 2011, 9:30

Owszem. Myślę, że czas zakończyć spory o "bardziejszą" rację. Nie mam czasu ani ochoty tworzyć trybunału, który orzeknie kto zaczął i kto bardziej winien. Po prostu weźcie sobie na wstrzymanie i dyskutujcie o muzyce, synkopach a osobiste niesnaski przenieście poza forum.
Wygląda na to, że macie sporą wiedzę ale dobrze by było gdyby ją inteligentnie umieć wykorzystać i przekazać na forum...
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

Sober Frank

Post autor: Sober Frank » 05 sty 2011, 21:38

Shutandplay napisał:
"Kolejny blad w Twoim rozumowaniu to zapis nutowy jesli znalbys dobrze nuty to wiedzialbys, ze synkope ( ktorej jeszcze nie pokazywalem) zapiszemy jako nutke z kropka. Zapis przykladu 2 i 3 jest mylnie przez Ciebie interpretowany (byc moze ten z ksiazki tez) centrala gra na 1 i jest nutka (niewazne jaka wartosc) potem jest pauza do 3 i na 3 wchodzi centrala i znow jest pauza do konca taktu (wiadomo, ze jesli jest polnuta to nie bedzie pauzy), potem w nutkach sa nutki na slaba czesc taktu i zaczynamy od nutki nad centrala czyli PAUZA osemkowa OSEMKA pauza OSEMKA pauza OSEMKA pauza OSEMKA. Jesli policzysz wartosci nut to centrala gara na pauze osemkowa na 1 i pauze na 3, ale sa to pauzy lini werbla, akcenty na 2 i 4 sa na pauzach czyli ciszaaaaaaa. "

Takich głupot nigdy jeszcze nie czytałem .
Ciekawi mnie to naprawdę.

Mam niezłe nerwy . (to tak ode mnie i między nami)

Czekam jak inni na przykłady synkopy. (oprócz Big Four)
pozrdrawiam.

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Post autor: woj74 » 05 sty 2011, 22:17

I to by było na tyle. Temat zamknięty do czasu "przewietrzenia" treści.
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

Zablokowany