Szkoła muzyczna/nauczyciel w okolicach Łomianek i Warszawy?

Dział teoretyczny, dyskusje o teorii muzyki oraz o ćwiczeniach.
ODPOWIEDZ
Silvers

Szkoła muzyczna/nauczyciel w okolicach Łomianek i Warszawy?

Post autor: Silvers » 07 paź 2013, 15:02

Mieszkam w Łomiankach,ale do Warszafffki mi niedaleko,i szukam najlepiej indywidualnych zajęć nauki na gitarze,z nauczycielem lub szkołą.Gram w sumię jakieś 2 miesące,więc jestem tzw.zaawansowany początkujący.Przede wszystkim interesują mnie szkoły Music School i Akademia Rocka,z tym że o pierwszej opinie były nie za dobre, choć stare,a o drugiej nic nie znalazłem.

roberthoy

Re: Szkoła muzyczna/nauczyciel w okolicach Łomianek i Warszawy?

Post autor: roberthoy » 24 wrz 2020, 12:25

Music Hub Academy to ekscytująca szkoła muzyczna (przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci). Szkoła oferuje różnorodne ekscytujące zespoły i zajęcia muzyczne, a także prywatne lekcje. Music Hub ma dwie lokalizacje w Warszawie: Powiśle i Wilanów.

theessayservice

Rads
Kontakt:

Post autor: Rads » 06 paź 2020, 18:20

Dziękuję za informację o szkole. Kocham muzykę, dlatego nie wyobrażam sobie nawet, że w domu ktoś by nie umiał grać na jakimś instrumencie. Fajnie gram na fortepianie, mój mąż gra na gitarze, a najstarsza córka śpiewa. Co więcej, odnosi w tym ogromny sukces. Dla najmłodszej zdecydowaliśmy znaleźć korepetytora dla gry na fortepianie przez Buki https://buki.org.pl/korepetycje/ , bo od urodzenia zauważylśmy zainteresowanie do tego instrumentu. Mam nadzieję, że lekcje jej się przydadzą, bo korepetytor jest po prostu czarująca — nie potrzeba słów, wystarczy usłyszeć, jakie podejście ma do dziecka.

basiorowy

Post autor: basiorowy » 16 sie 2022, 16:08

Tak naprawdę ja nigdy nie przewidywałem tego aby kiedykolwiek chodzić do szkoły muzycznej i w sumie moje dzieci również jakoś się do tego nie garną. Zespół szkół prywatnych którym teraz najbardziej są zainteresowane może i ma jakieś dodatkowe zajęcia muzyczne, ale to i tak pewnie tylko dla chętnych.

Małgorzata2021

Post autor: Małgorzata2021 » 25 sty 2023, 9:55

Ogólnie ważne jest też by w szkołach znajdowały się dystrybutory wody. Myśle, że mogłaby wam się spodobać oferta https://www.zdrojownia.pl/ , sprzęt faktycznie jest bardzo solidny, dodatkowo jego cena nie jest jakaś wygórowana

Tortellini

Post autor: Tortellini » 29 sty 2023, 16:57

Jeśli Mokotów nie jest dla Ciebie zbyt daleko, to zapraszam na lekcje do siebie. Info znajdziesz na stronie www.lekcjegitarynamokotowie.pl
Pozdrawiam i życzę powodzenia z gitarą! 🙂

ODPOWIEDZ