jazz method book

Dział teoretyczny, dyskusje o teorii muzyki oraz o ćwiczeniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cumboy

jazz method book

Post autor: Cumboy » 14 sie 2010, 13:43

witam.

Od jakichś 2 lat korzystam z 'Jazz theory book' Marka Levine, poza tym sporo ćwiczę słuch, ogrywam standardy itd. ostatnio stwierdziłem , że przydałaby mi się jakaś książka zawierająca opracowania różnych zagadnień , a nie tylko suchą teorię. Szukam jakiegoś db wydawnictwa , skupiającego się na temacie improwizacji i grania podkładów.
Trochę pogrzebałem w necie i znalazłem 4 książki z serii 'jazz method' autorstwa Jody'ego Fishera. czy ktoś może miał styczność z nimi, jak je oceniacie? Ogólnie, jeśli ktoś zna jakieś db książki poruszające ww. tematy, czekam na propozycje, zarówno wydawnictwa po polsku jak i po ang.
pozdrawiam
Pod konarami kasztana
Pan sprzedał mnie, a ja pana;
Ich pogrzebano, a my od rana
Pod konarami kasztana

shutupandplay

Re: jazz method book

Post autor: shutupandplay » 18 sie 2010, 22:00

masz aebersolda jesli znasz angielski, wszystko bardzo praktyczne lol jesli ksiazka moze byc praktyczna w muzyce

Awatar użytkownika
Bronson

Post autor: Bronson » 04 lis 2010, 19:35

J.Konefał Gitara nie tylko jazzowa(Podstawy Harmonii i improwizacji) ?
[color=#000040]"Jazz[/color] [color=#0000BF]Is[/color] [color=#004000]Not[/color] [color=#004080]Dead[/color], [color=#008000]It[/color] [color=#400000]Just[/color] [color=#FF4000]Smells[/color] [color=#FF0080]Funny"[/color]
http://www.myspace.com/dawidcedro

Awatar użytkownika
Cumboy

Post autor: Cumboy » 06 lis 2010, 18:28

nie znam, ale w sumie już sobie całkiem satysfakcjonujący workout wykombinowałem, także nie będę sobie kolejną książką zamętu w głowie robił. niemniej dzięki;>
Pod konarami kasztana
Pan sprzedał mnie, a ja pana;
Ich pogrzebano, a my od rana
Pod konarami kasztana

AWallace11

Post autor: AWallace11 » 17 sie 2022, 13:11

Jazz method books love to promote the idea that you can learn to play the piano or saxophone on your own. The truth is a bit different than that. Learning how to produce good music takes practice, dedication, and hard work. Here you can get personal statement writing service review some new ways of education. If you want to learn it on your own, then go ahead; but if your just starting out and don't have a lot of free time, money or energy, then buying a jazz method book might be for you.

ODPOWIEDZ