Ból mięśni przedramienia

Dział teoretyczny, dyskusje o teorii muzyki oraz o ćwiczeniach.
ODPOWIEDZ
synyster

Ból mięśni przedramienia

Post autor: synyster » 16 kwie 2010, 21:33

Mam problem podczas grania jakichś szybszych riffów. Mianowicie szybko męczy mi się przedramię co uniemożliwia dłuższą, komfortową grę. Odczuwam poprostu zmęczenie w mięśniu i muszę na chwile przestać grać. Może jest to spowodowane złym uchwytem kostki lub zbyt dużym napięciem mięśni podczas gry, chciałbym żebyście mi coś poradzili. Być może muszę więcej ćwiczyć i mięśnie się przyzwyczają :D

Awatar użytkownika
zombiak
Doradca
Doradca

Re: Ból mięśni przedramienia

Post autor: zombiak » 16 kwie 2010, 21:51

Graj nadgarstkiem a nie przedramieniem ;) No i rozluuuźnij ręce, nawet najmniejsze napięcie w łapie kumuluje się po jakimś czasie = łapa boli. No stress.
Ibanez Artist MIJ / Squier Jagmaster MIJ / Umu WH-10 / T-Rex Mudhoney / Egnater Tweaker

Awatar użytkownika
Arthah

Post autor: Arthah » 16 kwie 2010, 23:40

Poza rozluźnieniem- ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. :)

amelia88

Post autor: amelia88 » 08 sie 2022, 21:25

Witam wszystkich „poszkodowanych” ja przez zaniedbanie nabawiłem się garbu i przez jedną krótsza nogę mam też obniżony prawy bark. Pozatym,że to bardzo źle wyglądało to do tego ch…e bolało. Dostałem w prezencie aplikator kuzniecowa czyli tą mate z kolcami i produkty o ciekaej nazwie ( takie coś: https://konopiafarmacja.pl/olej-cbd/602 ... -masc.html ) początkowo na mate nie mogłem się położyć, był to tak intensywny ból ,ale i spięcie w mięśniach, zaczalem dawkować 2-3 razy dziennie te krople z opisem CBD i pod wieczór przychodziło takie przyjemne rozluźnienie mięsni łącznie z tym,że ból odchodził. Witaminę stosuję rano i maść konopną w razie potrzeby .Po tym mogłem się na 15 minut kłaść na matę. Obecnie już się prostuję samodzielnie, chociaż czasem z przyzwyczajenia zdarza mi się garbić, ale bólu odpukać nie doświadczyłem od paru dobrych miesięcy.

ODPOWIEDZ