"Jak grać świadomie?" Krzysztof Błaś - nowa szkoła DVD

Dział teoretyczny, dyskusje o teorii muzyki oraz o ćwiczeniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzysztof Błaś
Kontakt:

"Jak grać świadomie?" Krzysztof Błaś - nowa szkoła DVD

Post autor: Krzysztof Błaś » 08 wrz 2012, 16:01

jakgrac.jpg

Witam, już dostępna jest moja nowa szkoła dvd: "Jak grać świadomie?"

W tym temacie chętnie odpowiem na wszelkie pytania z nią związane :)

Poniżej krótki opis:

Nowa produkcja ukazała się pod intrygującym tytułem – „Jak grać świadomie?” i wydana została w formie podwójnego DVD (ponad 200 minut), wraz z dołączoną książeczką z ćwiczeniami.

„Jak grać świadomie?”, to zupełnie inne, przełomowe podejście do DOSKONALENIA gry – nie jest to szkoła, która uczy kolejnych skal, zasad harmonii i teorii… Przystępnie, wręcz warsztatowo przedstawiony materiał pozwala odkryć tajniki „słyszenia gryfu”, świadomej improwizacji nawet bez znajomości schematów skal (!), oraz w pełni świadomego panowania nad instrumentem, dzięki czemu z łatwością zagramy wszystko,co ułożymy w głowie. To SZKOŁA DLA GITARZYSTÓW – szczególnie tych, którzy utknęli w gąszczu przykazów i nakazów „muzycznej matematyki”. Pozwala wydostać się z utartych schematów i zrobić ten ostatni krok naprzód – w kierunku ostatecznej sztuki ujarzmienia gitary!

„Jak grać świadomie?”, to szkoła, która w absolutnie unikalny sposób podchodzi do zagadnienia doskonalenia gry – kładzie nacisk na kształcenie i rozwijanie słuchu, oraz poczucia rytmu, pokazując praktycznie zastosowania w improwizacji. ŚWIADOMA gra, to ostatni etap opanowania instrumentu, do którego dąży każdy muzyk, a jej tajniki są od teraz na wyciągnięcie ręki!

Szkoła dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju, sieciach Empik, Media-Markt, Saturn oraz na stronach Merlin.pl, Fonografika .pl, absonic.pl !

obejrzyj trailer:

Wydawca: Wydawnictwo Muzyczne Absonic http://www.absonic.pl

Szkoła pod patronatem medialnym MAGAZYNU GITARZYSTA
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Krzysztof Błaś

http://www.krzysztofblas.com

hubert_olender

Re: "Jak grać świadomie?" Krzysztof Błaś - nowa szkoła DVD

Post autor: hubert_olender » 27 wrz 2012, 13:46

Cześć!

To moja druga płyta jaką mam z wydawnictwa Absonic (pierwsza ABC Gitarowej Improwizacji).
Jestem bardzo zadowolony z konkretnego przekazu i dokładnej wiedzy. Jak dla mnie wyczerpująco odpowiedziałeś
na główne pytanie: "Jak grać świadomie?". Tak wyczerpująco, że aż głupio mi przed samym sobą ile mam jeszcze niedociągnięć :)

Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Moje pytanie w trochę innym kierunku...

Chciałbym od nowa przeanalizować wszystkie podstawy na gitarze i poszukać błędów, które gdzieś tam przeoczyłem. Która płytę kupić, żeby powrócić do elementarnych podstaw związanych z:

układaniem palców, chodzeniem po gryfie (tak, żeby mieć 100% pewność, że to jak przenoszę palce, trzymam gryf jest wykonane prawidłowo i jednocześnie dobrze brzmi)

Jeszcze oprócz tego przyda mi się solidna lekcja zapisu nutowego (nie umiem sprawnie czytać nut :(...)

Od czego zacząć? "Gitarowe Wyzwania"?
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Krzysztof Błaś
Kontakt:

Post autor: Krzysztof Błaś » 29 lis 2012, 23:02

Gitarowe Wyzwania powinny rozjaśnić wszystkie te kwestie - I część właśnie na nich się skupia (II część to już sprawy harmonii i bardziej zaawansowane rzeczy). Dobrą propozycją jeż też książka Żadnych Tajemnic - także są w niej wszystkie te podstawy. Jest więc wybór formy - film na DVD Gitarowe Wyzwania, lub książka (z 3 płytami CD) Żadnych Tajemnic :)

pozdrawiam!
Krzysztof Błaś

http://www.krzysztofblas.com

baum

Post autor: baum » 23 cze 2021, 8:08

As a teacher, I'm sure you understand that while people use that phrase today to mean a person bettering themselves against the odds, the original meaning was that it was an impossible task to become a good musician without a proper education. Something one learns in music.

Music essays writemyessayfast.ca best topic writer

ODPOWIEDZ