Fender Stratocaster nowy 4-6,5 tys. zł

ODPOWIEDZ
Lukarius

Fender Stratocaster nowy 4-6,5 tys. zł

Post autor: Lukarius » 29 cze 2020, 16:59

Hej,

chce kupić Stratocastera SSS. I tu pytanie. American Professional, jak reklamuje Fedner, to kontynuacja jak pamiętam wersji Standard, a więc najbardziej tradycyjnej.

Mogę to oczywiście ograć, ale jestem na tyle rzekłbym średniozaawansowany w elektrykach i do tego, znając siebie, będę se wahał 3 miechy która wybrać, aż gdy wybiorę już zniknie ten egzemplarz. Dlatego oszczędzając czasu i wysiłku chce kupić online. Najwyżej go oddam.

Professional kosztuje ok. 6-6,5 tys zł, ale zastanawiam się, czy ta różnica pomiędzy niższymi modelami jest znacząca. Czy przetwornik w modelu niższym, chyba Deluxe czy Performer (cena ok. 4-5 tys.), jest inny, czy to brzmienie będzie jakoś znacznie się różniło na korzyść wyższego modelu.

Jesli mogę zaoszczędzić i nie kupować modelu wyższego, to wolę zaoszczędzić.

Ktoś może miał podobną rozkminkę i doszedł do jakiś wniosków?

Pozdr
Ł

Milu78

Re: Fender Stratocaster nowy 4-6,5 tys. zł

Post autor: Milu78 » 29 cze 2020, 22:41

TEORETYCZNIE to w wyzszym modelu bedzie le0szy hardwer i drewno oraz wykonanie, ale niestety drewno nie jest doskonqle i niezagra tak samo. Moim zdaniem tanszy bedzie lepszy, bo roznice wielkie nie sa, a jak nie podpasuje to zawsze mozna zwrócić i zamowic nową albo ogtqc w sklepie inną.

Derayes

Re: Fender Stratocaster nowy 4-6,5 tys. zł

Post autor: Derayes » 30 cze 2020, 10:11

Jestem pewien ze nie uslyszysz roznicy w brzmieniu za te 1000- 1500 PLN wiecej, bo tez zalezy jaki masz piecyk.

ODPOWIEDZ