Fender American Professional Stratocaster

ODPOWIEDZ
Macien

Fender American Professional Stratocaster

Post autor: Macien » 27 lut 2019, 18:01

Cześć,

chcę jutro zamówić sobie w sklepie gitarkę jak w tytule. Oczytałem już mnóstwo forów - głównie głosy są za używkami...
Miałem w życiu mało bo tylko 2 używki i żadna mi nie pasowała. Wychodziły dziwne wady w nich, to to, to tamto...

Czy ktoś kupował może w ciemno tego typu instrument za podobną cenę i może coś napisać o tym?

Po prostu czy mam się czym spinać, że na takim poziomie instrument może mieć jakieś wady?

Zdaje sobie sprawę, że instrument będę dopiero rozgrywać, będę pierwszy i jedyny...
P.S. pograłem chwilę na tym modelu w sklepie ale zamawiam następny bo ten co był - był w kolorze który mi nie pasował. Zatem ogólnie wiem co zamawiam.

Pytanie konkretne, czy w instrumencie nowym za 6.000 mogą być jakieś wady nieusuwalne?

Pozdrawiam!

Derayes

Re: Fender American Professional Stratocaster

Post autor: Derayes » 27 lut 2019, 18:13

Nie sadze aby gitara tej klasy miala jakies wady.

michel51
Doradca
Doradca

Re: Fender American Professional Stratocaster

Post autor: michel51 » 27 lut 2019, 22:02

Nie wiem co to mogą być wady nieusuwalne ? Krzywy gryf (to chyba najgorsze) można przecież wymienić . Kupujesz nowy produkt to masz gwarancję . W sklepie Riff za najlepszą serię uważali tą chińską ,,crafted in China'' . Ciekawe czy ten co zamówiłeś ma gruby blok tremolo ?
A tak w ogóle to i owszem nawet w takim fendku progi nie muszą być idealne czy też mogą lekko wystawać poza gryf , drobne niedociągnięcia mogą ale nie muszą być . W każdym razie nie nieusuwalne .

ODPOWIEDZ