Fender New Player Series STRAT MN SSS

ODPOWIEDZ
Macien

Fender New Player Series STRAT MN SSS

Post autor: Macien » 18 paź 2018, 21:20

Cześć,
zastanawiam się nad kupnem strata z "nowego" meksyku - seria player w układzie mn sss - plus top lub bez plus topu.
Jeżeli ktoś ma to proszę o opinię (ja swoją też mam po kilku wizytach w sklepie muzycznym - ale chcę zobaczyć jaka opinia panuje ogólnie wśród posiadaczy/graczy).

jeśli plus top to ok. 3000 zł - a w tej cenie można już polować na American standard lub japońca.

Jeżeli nie strat z nowego meksyku to co podobnego w zamian?
Tokai ? Jeżeli tak, to czy można go gdzieś spotkać w sklepach czy tylko EDO Studio Dzierżoniów/Warszawa?

Macie może jakieś zaufane miejsca dystrybucji gitar?

Wiem, że te pytania trochę mogą wydawać się bez sensu ale dla osoby będącej nowicjuszem jeśli chodzi o elektryki każda informacja będzie cenna.

z góry dzięki,
pozdrawiam!

zoltar

Re: Fender New Player Series STRAT MN SSS

Post autor: zoltar » 19 paź 2018, 9:11

Ja mam MIM w układzie HSS- Podstrunnica palisander.Kupiłem na wysyłkę w Guitar Center.
Gitara świetna i warta zakupu.Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.Brzmienie oraz trzymanie sustain-u też świetne.
Tylko kupować jak się ma kasę.
Układ HSS może być przydatny,gdyż mamy dodatkową możliwość połączenie hambucker-a co wydłuża sustain i zmienia trochę brzmienie gitary.Na dodatek gitara nie ma szumów jak na singlach.

Derayes

Post autor: Derayes » 19 paź 2018, 12:08

Ja mam \Meksykana\ HSS i bardzo chwalę, humbucker oferuje mocniejsze brzmienie, dobre do solówek.
Dokupiłem oryginalne sprężynki pod ramię tremolo i bardzo dobrze się ono trzyma.

Kupiłem za granicą gdzie mieszkam ale mogę polecic Guitar Center skąd także kupiłem niejedno i zawsze było ok, mają dobre ceny i duży asortyment.

WatermillMice

Post autor: WatermillMice » 25 gru 2018, 14:26

no ja tez sie nad nia zasanawiam ale chyba ja kupie ;)

OceanHif

Post autor: OceanHif » 10 sty 2019, 2:34

bierz, super jest ta gitarka!

ODPOWIEDZ