W miarę uniwersalne wiosło do 5000zł

ODPOWIEDZ
Maze

W miarę uniwersalne wiosło do 5000zł

Post autor: Maze » 15 lut 2016, 18:49

Budżet: Maksymalnie do 5000zł
Jak długo gram: Około 9 lat
Co chcę grać: Raczej uniwersalnie, zahaczając o death metal, progresywne granie itp.
Czy gitara ma być nowa: Nie musi
Chcę kupować przez Internet: Wolałbym ograć przed zakupem (okolice Warszawy)
Posiadany wzmacniacz: Elegancka stara Yamaha
Dodatkowe preferencje: Niezbyt "udziwniony" kształt, podziękuję Vkom i Warlockom

Ogólnie szukam gitary, która "pociągnie" klasyczny death metal, ale będzie nadawała się też do innych gatunków. Ograłem parę gitar i niezbyt się umiem zdecydować. Chętnie zasięgnę opinii w szczególności o poniższych wiosłach:
-Ibanez JEM 77p --> W tym konkretnie instrumencie się zakochałem, ale mam spore wątpliwości co do stosunku cena/jakość
-Wszelakie tańsze Gibson Les Paul, w szczególności Faded (zwyczajnie bardziej podoba mi się design Faded)

Od razu mówię, podziękuję za wszystkie "customy" i inne unikalne gitary, nie chcę mieć aż tak dużego problemu z ewentualną odsprzedażą takiego czegoś.
Z przyjemnością posłucham Waszych opinii i sugestii innych instrumentów :)

Awatar użytkownika
LewY

Re: W miarę uniwersalne wiosło do 5000zł

Post autor: LewY » 16 lut 2016, 19:30

Ibanez JEM 77p --> W tym konkretnie instrumencie się zakochałem, ale mam spore wątpliwości co do stosunku cena/jakość
To ich nie miej :)
[img]http://www.gitaraelektryczna.pl/szukammuzyka/styles/prosilver/imageset/site_logo.gif[/img]
"With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in.
I feel it move across my skin"- Tool Lateralus

kedar

Re: W miarę uniwersalne wiosło do 5000zł

Post autor: kedar » 16 lut 2016, 20:02

A Gibson SG? Mega tlusto brzmiace wiosla.. latwy dostep do niskich progow..

ODPOWIEDZ