PRS S2 custom czy LP 2014/2015

ODPOWIEDZ
Kolano

PRS S2 custom czy LP 2014/2015

Post autor: Kolano » 12 kwie 2015, 3:16

Jakies pol roku gram na klasyku, 3 miesiace na LP u znajomego i postanowilem znalezc cos dla siebie. Zwiedzilem 2 sklepy, a w 3 poznalem PRS custom 24- poczatkowo przez ptaki na gryfie podchodzilem niechetnie, ale gitara okazala sie strzalem w 10- od wygody do brzmienia. Co prawda cena ponad 3k€ mocno odstraszala, ale i tak chcialem kupic uzywke.

Znalazlem w okolicy kilka sztuk i… moja partnerka powiedziala, ze znajomi zrobili wielka zbiorke na prezent- wyszlo kolo 1,5k. Wiec ucieszony pokazalem linki, a nastepnie uslyszalem iz gitara musi byc nowa( wiekszosc skladajacych sie tak sobie wymyslila). Ma byc nowa, ale dolozyc do nowego CU24 tez nie moge.

Sklep w ktorym beda kupowac z interesujacych mnie gitar ma tylko LP i PRS S2 custom 24. LP jest dla mnie mniej wygodny co uznaje za duzy minus, ale moge to jakos przebolec. PRS S2- niby fajny, ale lekki niedosyt pozostaje.

Ktos ogrywal nowe LP w cenie kolo 6kzl i co wazniejsze- ktos ma jakies opinie na temat PRS S2 custom?

Ziemniaq
Kontakt:

Re: PRS S2 custom czy LP 2014/2015

Post autor: Ziemniaq » 12 kwie 2015, 18:20

Hej
PRSy generalnie są świetne - mam 2 i jestem wielkim fanem tej firmy. Jeśli chodzi o jakość wykonania to PRS bije Gibsona na głowę. Jeśli tylko brzmienie Ci się podoba to bierz

ODPOWIEDZ