Gitara 7-strunowa do 3500 zł.

ODPOWIEDZ
Opery

Gitara 7-strunowa do 3500 zł.

Post autor: Opery » 23 sie 2014, 12:51

Witam. :wink:

Budżet: Do 3500 zł
Jak długo gram: Około czterech lat.
Co chcę grać: Raczej mocniejsze brzmienia, klimaty Animals As Leaders, Disperse, Periphery, Polyphia.
Czy gitara ma być nowa: Wolałbym nową gitarę, ale jeśli nadarzy się dobra okazja może być również używana.
Chcę kupować przez Internet: Chciałbym ograć wiosło przed kupnem, chyba, że to naprawdę będzie okazja.
Posiadany wzmacniacz: Roland Cube 20XL, ale w najbliższym czasie będę chciał go zamienieć na coś lepszego.
Dodatkowe preferencje: Celuję w 7-strunówki. Chciałbym, żeby gitara zadowalająco trzymała strój. Nie interesują mnie gitary o korpusie Les Paula, po prostu ten typ mi się przejadł, najlepiej coś w stylu superstrata. Dość ważnym elementem jest to, aby mostek gitary nie miał budowy tune-o-matic.

Powiem szczerze, że w oko wpadł mi Sterling JP 70, o którym starałem się uzyskać wiele informacji i generalnie wszystkie odczucia grających były pozytywne, twierdzili, że niewiele różnią się od MM JP, ale wiadomo jak to w internecie, dlatego również Was prosze o ocenę. :smile: Jeśli ten model okazałby się klapą to moim drugim typem byłaby firma Ibanez, u której asortyment 7-strunówek jest dość spory w porównaniu do innych firm.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam. :wink:

CollectorPoland

Re: Gitara 7-strunowa do 3500 zł.

Post autor: CollectorPoland » 27 sie 2014, 17:18

Witam, mam do zaoferowania coś 10 razy lepszego niż olp, o którym Pan wspomniał. Co prawda cena trochę wyższa, ale możemy ponegocjować. Jakość Custom Shop prosto z Japonii. Polecam :grin:

http://allegro.pl/ken-jordin-custom-sho ... 90613.html

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 27 sie 2014, 20:34

Hm, Ken Jordin? A gdzie znależć jakieś info o tej firmie bo nic jakoś nie mogę?

Opery

Post autor: Opery » 27 sie 2014, 21:38

Dziękuję za udzielenie się, ale jak już mówiłem nie interesują mnie modele typu LP, a poza tym mostek typu TOM też nie jest wskazany. :wink:

ODPOWIEDZ