gitara 3000-4700zł

gra1

Re: gitara 3000-4700zł

Post autor: gra1 » 26 maja 2012, 22:59

czyli jeżeli słucham takich zespołów jak guns n' roses, slash Ac/dc, 3 doors down, Joe bonamassa, papa roach, gary moore to tylko gibson sie nada i brzmieniowo będzie ok, tak ?

giovan

Post autor: giovan » 27 maja 2012, 0:06

Hajtosek no bez jaj od dluzszego czasu widze twoje posty i co kolejny to bardziej zalosny, specjalista od sprzetu z wysokiej polki grajacy na budżetowym badylu.
Gra, troche dziwne mi sie wydaje kupowanie tak szybko sprzetu za taka kase ale coz, jest wiele firm ktore sa warte uwagi, nie tylko gibsony lub fendery jak hajtosek czy wielu "specjalistow" od siedmiu bolesci stwierdzi.
Nie wiem czemu zawezasz sie tylko do tych paru firm, na twoim miejscu bym po prostu wzial gitare albo HH albo faktycznie z jednym singlem lub rozlaczaniem. Jednak osobiscie polecilbym rozejrzec sie za wieksza iloscia marek, bo nawet z polowa twojej kwoty mozna cos ciekawego znalezc, chociazby Maton, Parker, Hagstrom(tutaj moge ci cos polecic w temacie albo na priva ale to nie dzisiaj), DBZ to akurat przychodzi mi z pamieci ale dlugo mozna by wymieniac.
Skad w ogole sie bierze takie cisnienie na Gibsona i Fendera, tylko magia loga na glowce? Mamy drugie tysiaclecie, era globalizacji i dostepnosci do sprzetu i informacji a wiara nadal bezmyslnie trzaska darmowa reklame tym wielkim firmom za bezdurno.

szpenio11
Zasłużony

Post autor: szpenio11 » 27 maja 2012, 9:28

Jeśli to musi być koniecznie les paul, no to zawsze możesz jeszcze rozejrzeć się za używanym japończykiem. Tomo guitars ma w swojej ofercie mnóstwo ciekawych gitar, które przewyższają klasą obecne gibsony. Widziałem też na allegro za 4 koło custom shop Tokaia z dechą z litego mahoniu bez komór. Gibsony za swoją cenę już dawno nie są opłacalne. Można dorwać inne wiosła w tej cenie. Każda marka za taką gotówkę zaoferuje profesjonalne wiosło.
Chociaż powtórzę raz jeszcze, grasz tak krótko, że tak dobra gitara jest Ci zbędna, na prawdę, uwierz.
Gibson Les Paul Standard 1989 Vintage Sunburst
Tanglewood TW45 Sundance
Marshall 8240 Stereochorus
Line 6 Pod HD500
Monster Rock Cables

Hajtosek

Post autor: Hajtosek » 27 maja 2012, 9:30

Ja tylko mówie, że gibson jest ''niepowtarzalny :) :D :D ''.
Bejsbol, podzik, lampka czego chcieć więcej.

ODPOWIEDZ