Gitara siedmiostrunowa do 3.700 zł

Awatar użytkownika
Yony_8string

Re: Gitara siedmiostrunowa do 3.700 zł

Post autor: Yony_8string » 18 kwie 2012, 8:52

Mam Hellraisera C8, miałem kilka razy w łapach Loomisa, zamówiłem Blackjacka ATX C8 i być może kupię C7 :P i są to mega zawodowe gitary.
Co do Loomisa to nie za bardzo wierzę w te 3649 bo z TOMem kosztuje 4100 u importera więc z FR będzie droższa. Chyba, że typ podał Ci cenę 6 strunówki :)
Zresztą to i tak kilka stówek taniej niż na Tumanie... A giara jest warta każdej złotówki którą kosztuje.

MaTTallica

Post autor: MaTTallica » 18 kwie 2012, 9:48

No ja ci powiem, że jak chcesz kupić naprawdę dobrą gitarę, to przejedź się i ograj najpierw... mnie też ostatnio Schectery zainteresowały i powiem Ci szczerze, że dużo pozytywów na ich temat znalazłem. A żeby mieć pewność weź sobie nr telefonów sklepów, do których chcesz jechać i sobie tam przedzwoń żeby się upewnić, że dany model jest na stanie - szkoda robić taką drogę, żeby się dowiedzieć, że nie masz nawet co ogrywać :D

Życzę owocnych poszukiwań :)
Epiphone Les Paul Custom EB -> MG Amplification Fendmess 50W Head -> MG Amplification 2 x V12 Cabinet

Faith_7

Post autor: Faith_7 » 20 maja 2012, 2:09

Witam, moja sytuacja diametralnie się zmieniła, jestem strasznie zmiennym człowiekiem, plus mój budżet się niestety stopił :( Mam do wydania max. 2000 zł. Gitara musi być ze stronki jakiejś bo tak jak mówiłem wcześniej zamawiam na raty.

Oto przykład do czego wiosełko ma służyć:
(01:55)
http://www.youtube.com/watch?v=qIa_sD4G ... re=related

Trochę lżej.
http://www.youtube.com/watch?v=LpVIKOoupkQ

Zmiany oprócz gatunku polegają też na doborze instrumentu, a raczej preferencjach. Może to być sześciostrunowa. Do 2k max z siódemek wyciągnę jedynie Demona od Schectera, ale bardziej chyba już się skłaniam w stronę szóstek. Myślałem nad telecasterami. Nie mam pojęcia, dlatego proszę o pomoc :)

ODPOWIEDZ