dylemat między 2 Ibanezami

ODPOWIEDZ
LegoGolas

dylemat między 2 Ibanezami

Post autor: LegoGolas » 14 sty 2012, 14:23

Witam serdecznie wszystkich gitarzystów :D Jak pewnie zdążyliście przeczytać w temacie, mam dylemat pomiędzy Ibanezem RG 350DXZ a Ibanezem RG 870QMZ. Używaną wersję tego pierwszego jestem w stanie kupić za 1,5 tyś. złotych(razem z futerałem Everplay). Tego drugiego mogę zamówić z Niemiec (w Polsce podobno dystrybutor ogłosił upadłość) za ok. 3,5 tyś. razem z zestawem do regulacji i futerałem ibaneza. Bardzo proszę o pomoc w wyborze gitary. Chciałbym by gitarka służyła mi przez parę kilka lat (na pewno więcej niż 3,4). Aktualnie mam kichowatego Shine'a wt440, gram na nim od początku mojej przygody z gitarą (2 lata). Uczę się w prywatnej szkółce więc mam opanowane dobrze podstawy, więc pod uwagę muszę brać też, czy brzmienie zaspokoi moje rockowo-metalowe potrzeby. Zaznaczam że czasami schodzę w spokojne, balladowe klimaty.

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Re: dylemat między 2 Ibanezami

Post autor: Unguis » 14 sty 2012, 14:44

Nie bierz 350. Ja sie do niej przymierzałem i nie miała w ogóle ikry. Co do tego drugiego - nie macałem, więc nie gadam. Może zainteresuj się Ibanezami z serii S? Albo nie interesuj sie Ibanezami, tylko celuj w coś innego :D Gdybyś chciał posłuchać jak brzmi seria S, zapraszam na mój kanał na YT. Link w podpisie.

ODPOWIEDZ