American Special Stratocaster

ODPOWIEDZ
84bubu

American Special Stratocaster

Post autor: 84bubu » 03 sty 2012, 14:41

Witam.

Temat troche nietypowy, bo nie tyle zastanawiam sie jaka gitare kupic, co chcialbym zapytac o opinie czy warto celowac w ten model.
A wiec konkretnie:

- Ile możesz przeznaczyć na kupno gitary. - ok 1000funtow
- Czyś nowy/a w tym sporcie, czy biegasz po gryfie wyczynowo (ile grasz). - gram juz ok10 lat
- Chcesz używaną gitarę czy nową. - ciezko znalezc na ang ebayu uzywke tego modelu
- Co chcesz grać. - glownie blues, rock
- Czy masz jakieś dodatkowe preferencje. - nie
- Czy masz zamiar kupować przez internet. - tak, po owczesnym ograniu

Mieszkam w UK i tutaj kupuje gitary. Gram nie tylko ww gatunki muzyki, ale w zupelnosci wystarcza mi do tego Dean Vendetta 4 wiec Strat moze byc S-S-S (Am.Special wystepuje rowniez w wersji HSS)
Ogralem juz pare egzemplarzy tej gitary i pasuje mi calkowicie. Jako, ze poszukuje pozadnego Stratocastera (a i chcialbym w koncu pierwszy raz w zyciu kupic sobie Fendera) zastanawiam sie pomiedzy tym modelem a Am.Standart i Am.Deluxe - te gitary sa odp. drozsze i stad moje pytanie, ktore kieruje glownie do fanow marki oraz osob zorientowanych w temacie lutniczym

Czy jesli wykonanie gitary (nabicie progow, uklad drewna etc) wyglada ok to kupowac, czy lepiej dozbierac jeszcze troche kasy i kupic wyzszy model? Szperalem troche w necie i widze, ze sa subtelne roznice (przystawki, w deluxe jest ash body, lepsze siodelko etc) ale czy sa one warte tej ceny? Od siebie dodam, ze pasuja mi w Am.Special przytawki Texas, gdyz odpowiadaja muzyce ktora bede na nim gral, ale w innym modelu zawsze mozna powymieniac.
Jesli ktos mial do czynienia z ww gitarami i moglby podzielic sie opinia, poradzic bylbym wdzieczny.

Pozdrawiam serdecznie.

84bubu

Re: American Special Stratocaster

Post autor: 84bubu » 11 sty 2012, 16:11

Dzieki Panowie, wszsytkie odpowiedzi byly bardzo pomocne.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum

Post autor: Bloodsucker69 » 11 sty 2012, 16:19

Ależ nie ma za co. Dodam tylko przy okazji, może na to nie wpadłeś :roll: ale może być tak, że nikt nie ogrywał po prostu tego modelu.

84bubu

Post autor: 84bubu » 11 sty 2012, 20:25

Trudno, szkoda.

Dzieki anyway.

ODPOWIEDZ