Orville, Tokai itp

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Re: Orville, Tokai itp

Post autor: woj74 » 12 lis 2009, 9:30

Użyj wyszukiwarki albo przewertuj ostatnie tematy, Epiphone to jedna z częściej wymienianych marek gitar.
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

bullet

Post autor: bullet » 12 lis 2009, 10:41

Umulamahri pisze:Ja jeszcze 3grosze.

jak scierpisz brak mejd in dzapan - sprawdz Fenixa LP.

korea, ale wykonanie i brzmienie takie ze mozna niechcacy przybrazowic hajdawery.

powaga.

mialem jakis czas temu model FP30 i szczerze - z cala odpowiedzialnoscia moge napisac ze wioslo nie ma sie czego wstydzic. nawet w konfrontacji z Gibsonem.

Zgadza się.Miałem przez chwilę czarnego fenixa lp.Piekna robota,wygodny i znajomy koleś w serwisie gitarowym powiedział,ze po wymianie na paf'y (59' bodajże) wiosło będzie killingować.Generalnie jestem wyznawcą kupowania tylko używanych instrumentów.Jak nowe to tylko customy.

Buszu

Post autor: Buszu » 04 sie 2012, 19:38

Odświeżę dosyć mocno temat ale jedna rzecz mnie ciekawi. Mianowicie, wiele dobrego słyszy się o Tokaiach, ale czy miał ktoś w łapach któregoś z tych nowych? Jeśli tak, to jak mają się się one do tych starszych egzemplarzy? Chodzi mi o to, czy nadal są to gitary warte uwagi i lepiej zainwestować w http://allegro.pl/tokai-ls-92-violin-fi ... 67215.html niż np. nowego Gibsona lp studio z podstrunicą z pieczonego klonu. Od razu mówię że narazie nie przymierzam się do zakupu, jestem po prostu ciekaw.

Goryan

Post autor: Goryan » 04 sie 2012, 22:03

Mój nauczyciel ma Tokaia, grałem kiedyś, i naprawdę wiosło fajnie leżało w łapie, w dodatku czuć jak grasz że jest to dobra, porządna decha.

Nie cytujemy w całości postów nad sobą! Regulamin polecam. Bs69

ODPOWIEDZ