Gitara do metalu 1500-2000 zł??

ODPOWIEDZ
NolanColton
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 9:15

Gitara do metalu 1500-2000 zł??

Post autor: NolanColton » 08 sie 2020, 9:17

Budżet: 1500-2000 zł, z lekkimi ustępstwami w górę i w dół.
Jak długo gram: Na klasyku 3 lata, na elektrycznej 1,5. Dla kogos to może robić jakąs różnicę, chociaż dla mnie niezbyt - no ale wolę podać gwoli scisłosci.
Co chcę grać: Najróżniejszy metal. Będę grać w zespole, jednakże jeszcze nie okreslilismy się, w jakim gatunku będziemy grać (o ile się okreslimy) - tak dodam, że najbardziej lubię black/death.
Czy gitara ma być nowa: Nie musi, jestem otwarty na wszelkie oferty.
Chcę kupować przez Internet: Mógłbym, aczkolwiek też nie muszę.
Posiadany wzmacniacz: Kustom K210. Może nie jest z najwyższej półki, ale jest solidny - do czasu koncertowania pewnie i tak zmienię na lepszy.
Dodatkowe preferencje: Żeby była w miarę wygodna i żeby szybko się na niej grało. Tak tylko dodam, że gram obecnie na Ibanezie Gio, i choć może sam dźwięk z niej wydobywany perfekcyjny nie jest, to gra mi się na nim bardzo dobrze, w przeciwieństwie do bodajże Les Paula kolegi (nie pamiętam dokładnie modelu, no ale whatever). No i żeby brzmiała, no ale to raczej oczywiste. Aż tak się na sprawach technicznych nie znam, więc

Do swiąt prawdopodobnie dozbieram te 2000 zł, a sprawa lepszej gitary chodzi mi po głowie już od pół roku.

loppule
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 11:52

Re: Gitara do metalu 1500-2000 zł??

Post autor: loppule » 23 lis 2020, 12:12

Best of the guitar everyone thinks of is its pricing.To solve those, I am here to assist you.

Our next uncover into the universe of premium guitars can't avoid being guitars under $2,000. These are irrefutably first in class instruments. The main delights out of your value range now are the significant mark models or restricted deliveries.

By this point, you should know your style or if nothing else have a thought of where you need to be. You might be rehearsing continually, once in a while ever going a day without getting your guitar. Maybe you have a band, maybe you have gigs. Perhaps you've made an improvised home studio and your stuff isn't cutting it. Mark model instruments are a reliable strategy to getting the sound that different craftsmen have made over the range of their professions. This instrument you purchase ought to be for you, not to reflect any other individual. You need what will assist you in getting to the following level.

So, these might help you more and find your best level of music world.

ODPOWIEDZ