Elektrowiosło do 800 zł

ODPOWIEDZ
Kowalczo

Elektrowiosło do 800 zł

Post autor: Kowalczo » 04 maja 2018, 22:02

Cześć wszystkim,
Mam zamiar kupić pierwszego elektryka. Gram krótko więc nie musi to być gitara z rąk samego Slash'a :rotfl: . Chcę grać głównie rock, czasem coś spokojniejszego. Metal raczej drogą wyjątku. Cena wiosła max. 800 zł. Stratocaster, SUPERstrat lub Les Paul.
Myślałem o Ibanezie GRX70 QA. Kumple polecają Katane, ale nie wiem czy same humbuckery to db pomysł do tego typu muzyki. Pomóżcie, podzielcie się radami z początkującym grajkiem i podeślijcie jakieś wiosła.
Z góry dziękuję :) .

Dortex

Re: Elektrowiosło do 800 zł

Post autor: Dortex » 10 maja 2018, 21:04

A rozmyślałeś może nad yamahą pacificą. Także musiałem podjąć taki wybór w sklepie muzycznym powiedzieli mi że to jest najlepsza opcja na necie także znajdziesz świetne próbki i dobre opinie także przemyśl swój zakup. Jestem już jej posiadaczem od 3 miesięcy i świetnie sie sprawuje .Girara ma przetworniki humbucker singiel singiel także idealnie pod taki typ . Obawiam się że strat będzie mieć typowo bluesowe brzmienie. Tu masz recenzje yamaszki https://youtu.be/ucORKwpJWYM

Kowalczo

Post autor: Kowalczo » 19 maja 2018, 18:51

Obczaiłem ją, podoba mi się i ma rzeczywiście super recenzje :D. Tylko jedna sprawa mnie trapi... czy wersja V jest rzeczywiście dużo lepsza? Są droższe od J, a mój i tak już nadwyrężony budżet może nie wytrzymać kolejnych 200 zł :/. Tym barzdziej że Vka nie jest robiona w niebieskim kolorze który mnie interesuje.

kiecka

Post autor: kiecka » 08 cze 2018, 18:07

kup nowa z yamahy

jacek77

Post autor: jacek77 » 17 cze 2018, 21:45

Dortex pisze:
10 maja 2018, 21:04
A rozmyślałeś może nad yamahą pacificą. Także musiałem podjąć taki wybór w sklepie muzycznym powiedzieli mi że to jest najlepsza opcja na necie także znajdziesz świetne próbki i dobre opinie także przemyśl swój zakup. Jestem już jej posiadaczem od 3 miesięcy i świetnie sie sprawuje .Girara ma przetworniki humbucker singiel singiel także idealnie pod taki typ . Obawiam się że strat będzie mieć typowo bluesowe brzmienie. Tu masz recenzje yamaszki https://youtu.be/ucORKwpJWYM
popieram

srotko

Post autor: srotko » 21 cze 2018, 13:14

Dortex pisze:
10 maja 2018, 21:04
dokladnie tez zaczynalem od yahamy

ODPOWIEDZ