Używana gitara do ciężkich brzmień.

Lusjusz

Re: Używana gitara do ciężkich brzmień.

Post autor: Lusjusz » 20 kwie 2014, 10:45

Tak,piszesz ze grasz głównie rytmicznie wiec po co Ci wyścigowy gryf ??? Nie mam pojecie co może być nie tak z progami Jumbo,a do gryfu można się przyzwyczaić ,choć wcale to nie jest taka wielka różnica. Jak komuś coś nie wychodzi(nie chce się) to zwala wine na "pierdoły". A jeśli chodzi o różnice to miałem (wulg.) na myśli brzmienie ta gitara bardziej odpowiada Twoim preferencjom no i zawieszona jest o klasę wyżej.

PS.Polecam wersje bez FR, robiona jest tez w kształcie V.

Desolation

Post autor: Desolation » 20 kwie 2014, 19:43

Też mi się wydaje, że to (wulg.) takie, że gryf za szeroki, że progi za duże. Raczej kwestia przyzwyczajenia a dla tych co nie umieją tak jak powiedziałeś wymówka. Jeszcze może go ogram ale to nie pewne. Tak czy siak jak będzie kasa to biorę tą bestie :guitar: .

Desolation

Post autor: Desolation » 23 kwie 2014, 20:56

Schcecter Demon za 700 zł, to nie jakiś wałek? Rozmawiałem z gościem i mówi, że wszystko ok. Gitara ma troche odprysków ale to nie problem. Nie mam okazji jej zobaczyć na żywo, widziałem tylko na zdjęciach.

Lusjusz

Post autor: Lusjusz » 24 kwie 2014, 17:47

Tanio,ale nie sadzem aby to był wałek.

Desolation

Post autor: Desolation » 29 kwie 2014, 21:45

I nie był. Wiosło śmiga aż miło. Brałem w ciemno i nie żałuję, kolejny udany zakup.

stillG

Post autor: stillG » 30 kwie 2014, 21:01

Fajnie, że Ci się podoba i zrobiłeś dobry zakup. Po dłuższych testach (więcej niż 3 dni) pewnie zmienisz zdanie a może i nie. Ważne aby się dobrze grało i to jest najważniejsze.
KM-7

Azargoth

Post autor: Azargoth » 07 maja 2014, 14:29

ja grałem. Może trochę późno piszę, ale wiosło to kawał dobrego drewna. Wg mnie gryf jest bardzo fajny i wygodny. Progi jumbo są wsadzane w większość gitar teraz, także nie wiem skąd to się wzięło. Brzmienie bardzo dobre, Duncany robią swoje. Polecam jednak stały most, bo te tanie floydy stroją tak że..... NIE stroją.
http://forum.sevenstring.pl/sprzedam/(s ... iper-500s/ pogadaj z Dale'm o tym viperze, może jakoś się ugnie na niższą cenę. Ogólnie poszperaj po sevenstringu i jak coś to do mnie pisz, dam namiary na tamto forum na PW. Z tego co pamiętam, to ktoś tam wstawiał opinie i nagrania o demonie. Ogólnie jest przez nas szanowany. Również w wersjach 7 i 8 strunowych :) jak chcesz namiary, pisz do mnie PW tutaj :)

Desolation

Post autor: Desolation » 07 maja 2014, 18:02

Umiesz czytać? Kupiłem już.
I floyd stroi bez problemu, nastawiał go lutnik.

ODPOWIEDZ