Strona 1 z 1

Czy warto panowie?

: 07 sty 2014, 22:26
autor: Sir_Filemon
Po niemałych poszukiwaniach natrafiłem na coś takiego- http://tablica.pl/oferta/schecter-demon ... 92cc7d552b
Myślicie panowie że warto brać bez możliwości wcześniejszego ogrania?

Re: Czy warto panowie?

: 07 sty 2014, 22:56
autor: Lusjusz
Jak dla mnie lepszy wybór niż zakup nowej w sklepie internetowym. Radze dogadać się z kolesiem na temat przesyłki kurierskiej pobraniowej i przytrzymać kuriera zanim gitary przynajmniej porządnie wizualnie nie sprawdzisz(szybko uciekają).

Edit: no i lepiej bez efektu kupuj,ale zainteresuj sie tymi dodatkami pas,strapy i kabel chyba ze jakiś noname. Trochę za daleko bo bym Ci ja sprawdził jak bym był w pobliży Rzeszowa.

Re: Czy warto panowie?

: 08 sty 2014, 7:10
autor: FastMan
LusjuszPrime pisze:Jak dla mnie lepszy wybór niż zakup nowej w sklepie internetowym. Radze dogadać się z kolesiem na temat przesyłki kurierskiej pobraniowej i przytrzymać kuriera zanim gitary przynajmniej porządnie wizualnie nie sprawdzisz(szybko uciekają).
Z kurierami to zazwyczaj ciężko w tej kwestii, otwarcie takiej paczki chwilę zajmuje, więc wątpię, żeby tą chwilę zaczekał - moim zdaniem, lepiej poprosić o wystawienie aukcji na allegro z dokładnym opisem, nie bawić się w pobrania bo to tylko zbędny koszt i przy kurierze sprawdzić tylko karton z zewnątrz czy nie jest jakoś dziwnie wgięty czy rozdarty, nawet jakby już po odjeździe kuriera się okazało, że w środku jednak coś przez transport się uszkodziło to kurierzy nie robią problemów, żeby za chwilę przyjechać i spisać protokół szkody - im to jest na rękę bo zaoszczędzają czas na oględzinach a stosunkowo rzadko zdarza się żeby coś się uszkodziło podczas transportu. Natomiast dzięki allegro byś miał dodatkowe potwierdzenie, a nie tylko ustne zapewnienia.