Używka do ok. 800 zł

ODPOWIEDZ
Daimler

Używka do ok. 800 zł

Post autor: Daimler » 15 mar 2013, 15:03

- Ile możesz przeznaczyć na kupno gitary. chciałbym się zmieścić w przedziale do 800zł, nie znaczy to jednak, że przy paru złotówkach powyżej nie wezmę pod uwagę zakupu
- Czyś nowy/a w tym sporcie, czy biegasz po gryfie wyczynowo (ile grasz). około roku i jednego miesiąca
- Chcesz używaną gitarę czy nową. To już wiadomo, nie zależy mi na trzeciej już nowej gitarze w tak krótkim odstępie czasu(Ibaneza sprezentowałem sobie podczas ostatnich świąt), ma mi ona służyć do gry w terminach, gdy zjeżdżam co jakiś czas do Polski
- Co chcesz grać. Na chwilę obecną przebywam na etapie "głoszenia słowa szatana", ale to nie znaczy jednocześnie, że blues na rozgrzewkę nie jest mile widziany.
- Czy masz jakieś dodatkowe preferencje. Dynamiczny dół, strojenie na progach na tyle coby nie przeszkadzało, wygoda gry, niska akcja strun, w takiej cenie nie zależy mi na wajsze więc mostek raczej stały
- Czy masz zamiar kupować przez internet. Raczej na pewno, jak będę w Szczecinie to odwiedzę pewnie FANa, ale wtedy znów jest kwestia kupna nie-używki

Ogólnie nie chciałbym się denerwować na instrument podczas grania, dlatego raczej ponad walory brzmieniowe stawiam sobie wygodę i wszechstronność wiosła. :)
Squier Bullet Stratocaster HSS
Ibanez RG350MZ
Fender Frontman 15W lampowe bebechy, BOSS ME70 + DS2
M-Audio Fast Track + GR5

Awatar użytkownika
ptrz666

Re: Używka do ok. 800 zł

Post autor: ptrz666 » 21 mar 2013, 14:28

Masz Ibaneza do takich klimatów, po co Ci kolejna? :D
♥             ♦             ♣             ♠

Daimler

Post autor: Daimler » 21 mar 2013, 16:57

Z prostej przyczyny, mieszkam na obczyźnie i potrzebuję czegoś co służyłoby mi podczas wizyt rodzimych stron, nie ufam osobom pracującym na lotniskach gdyż widziałem niejednokrotnie jak traktowane są bagaże, dlatego nie widzi mi się opcja nieustannego zabierania ze sobą gitary w podróż. Plus na miejscu potrzebuję dwa wiosła, bo Ibanez strasznie nie trawi zmian stroju, dlatego eksport Squiera do Polski też nie wchodzi w grę.
Squier Bullet Stratocaster HSS
Ibanez RG350MZ
Fender Frontman 15W lampowe bebechy, BOSS ME70 + DS2
M-Audio Fast Track + GR5

innszy

Post autor: innszy » 21 mar 2013, 17:47

Dean Vendetta 1.0 dużo szatana i blues też ugrasz.

ODPOWIEDZ