Kupno gitary Elektro-Akustycznej.

Rozmowy dotyczące gitar akustycznych oraz klasycznych.
ODPOWIEDZ
wojcio12

Kupno gitary Elektro-Akustycznej.

Post autor: wojcio12 » 02 lut 2019, 23:14

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Chciałbym się was zapytać o radę w sprawie kupna gitary Elektro-Akustycznej. Ostatnio przeglądałem rynek zagraniczny ,aby znaleźć
Little Martina. Jestem zainteresowany tą gitarą lecz uważam ,że ceny w Polsce są wygórowane. Znalazłem oto takie egzemplarze
za ok. 350$ (nowe, w wersji bez elektroniki). Mam pytanie, czy te egzemplarze są warte swojej ceny? Czytałem na innych forach ,że elektronika zawarta w wersjach E-Akustycznych tych gitar jest słaba. Chodzi tu o Fishman Isys T. Zastanawiam się nad kupnem tej gitary
z za granicy i oddanie jej do lutnika aby założyć lepszą elektronikę niż ta w wersji orginalnej E-Akustycznej. Jak tak to jaką elektronikę polecacie. Chciałbym w przyszłości kupić looper. Zastanawiam się między wersjami tych gitar: lxk2, lxm, lx1. Czy lepiej kupić w wersji z elektroniką?
Za wszystkie rady dziękuję.

radzio

Re: Kupno gitary Elektro-Akustycznej.

Post autor: radzio » 03 lut 2019, 9:35

Przy takim budżecie już można sobie coś ciekawego wybrać. Jeżeli chodzi o różnicę w cenach pomiędzy sklepami polskimi a zagranicznymi, to chyba nie jest ona jakoś specjalnie duża. Nieraz warto te 5 czy nawet 10% więcej zapłacić i mieć spokój w przypadku jakiś problemów. Jeżeli chodzi o gitary Little Martina, to za bardzo nie miałem z nimi do czynienia, ale ja niedawno kupiłem Takamine GN71CE-NAT i jestem bardzo zadowolony.

wojcio12

Post autor: wojcio12 » 04 lut 2019, 14:07

Jaki Pick-up polecacie do little martina?

ODPOWIEDZ