Mini przenośny wzmacniacz gitarowy

O strunach, mostkach oraz wszelakich akcesoriach gitarowych.
ODPOWIEDZ
erupy

Mini przenośny wzmacniacz gitarowy

Post autor: erupy » 28 kwie 2019, 18:19

Hej :)

Mam problem z wyborem mini wzmacniacza do gitary elektrycznej i liczę na małą pomoc.

Chce kupić taki mały przenośny najlepiej na baterie wzmacniacz dla chłopaka na prezent, niestety nie znam się na tym wystarczająco więc zasięgnę rady u Was :)
Głównie będzie wykorzystywany przy jakiś wyjazdach, żeby można było pograć na dworze etc.

Jedyny jaki znalazłam w miarę:
http://www.rnr.pl/marshall-microstack-m ... ThEALw_wcB

Wyczytałam, że ten marshall jest jakościowy lepszy od mini wzmaków fendera. Czy to prawda?
Koszt jaki mogę przeznaczyć to 250 zł. Czy za tą kwotę jest wgl możliwość kupienia czegoś wartego uwagi?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!

xbartex

Re: Mini przenośny wzmacniacz gitarowy

Post autor: xbartex » 09 maja 2019, 14:47

W ten cenie masz jeszcze Blackstara FLY 3, który zbiera, w przeciwieństwie do tego Marshalla, dość dobre opinie, jednak osobiście na żadnym z tej dwójki nie grałem, opieram się na czytanych opiniach. Myślę, że jak że wszystkim, warto przejść się do sklepu muzycznego i ograć sobie wzmaki :D
Z mniejszych bateryjnych masz jeszcze Bossa katanę mini, też ponoć niezłą, ale to już stówa drożej :/

P.S. i oczywiście nie ma co się spodziewać po takich wzmakach nie wiadomo czego, to tylko małe pierdziawki ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ