Interfejs gitarowy do 300 zł

O strunach, mostkach oraz wszelakich akcesoriach gitarowych.
ODPOWIEDZ
Orkan

Interfejs gitarowy do 300 zł

Post autor: Orkan » 21 sty 2019, 17:01

Dzień dobry,

za niedługo kupuję gitarę elektryczną i chciałbym dokupić od razu interfejs na USB, by móc swobodnie podpiąć pod komp i pracować w DAW na ścieżkach. Jaki interfejs byście polecili do 300 zł? Myślałem nad Behringer UMC202HD, ale ludzie piszą, że ponoć mają odsłuch na słuchawkach tylko na jeden kanał - lewy bądź prawy. :)

Awatar użytkownika
reddington

Re: Interfejs gitarowy do 300 zł

Post autor: reddington » 22 sty 2019, 21:11

Jakiś czas temu kupiłem UMC22 głównie z myślą o używaniu go jako interfejsu dla mikrofonu pojemnościowego, którego używam między innymi do nagrywania gitary. Jeśli chodzi o kwestię jakości, to z mikrofonem, który kupiłem, jestem bardzo zadowolony z efektów przy tak małym nakładzie pieniężnym.

W kwestii odsłuchu bezpośrednio przez interfejs raczej ci nie pomogę, bo ja używam tylko odsłuchu z komputera wyciszając przy okazji nagrywaną ścieżkę, żeby uniknąć opóźnienia. To rozwiązanie jest dla mnie intuicyjne i jak na razie w zupełności wystarczające.

Derayes

Re: Interfejs gitarowy do 300 zł

Post autor: Derayes » 24 sty 2019, 21:52

Ja tez mam UMC 22 oprocz innych gadgetow, jakosc moze byc choc monofoniczny odsluch z wyjscia sluchawkowego tylko w jednym kanale jest denerwujacy.

ODPOWIEDZ