Fender Roc Pro 700

Wasze recenzje gitar, wzmacniaczy itp.
Awatar użytkownika
ptrz666

Re: Fender Roc Pro 700

Post autor: ptrz666 » 01 mar 2013, 15:49

Za "starego klekota" w tym temacie pada moja subskrybcja... :D
♥             ♦             ♣             ♠

Awatar użytkownika
michugroove

Post autor: michugroove » 01 mar 2013, 21:51

KOKA pisze:
michugroove pisze: G*wno prawda... (...)
...Idź lepiej promuj przetworniki GIBSĄ...".
Co się do mnie jeżysz tak niemile?? To nie ja stwierdziłem, że masz efekt wow z tym starym klekotem i nie tobie odpisywałem heh.
I właściwie co jest "G*wno prawda" ? Ta recenzja, czy z tym uchwytem? Bo już nic zrozumieć nie można... :mrgreen:
Jeśli wartość sprzętu oceniasz po jego wieku, to współczuję... Pewnie w życiu nie słyszałeś tego wzmacniacza ale twierdzisz, że skoro jest stary, to jest klekotem to na prawdę mało wiesz.
A (wulg.) prawda w moim wypadku to jest to:
KOKA pisze:A kto ci napisze, ze to co właśnie kupił to kiła do kwadratu? Ludzie się podniecają z zasady "Mam to - jest super bo - JA Mam To".
I jak napisałem, efekt wow pewnie był, ale po dłuższym graniu nadal jestem zadowolony i nie zmieniam swojego zdania na temat tego wzmacniacza. Bo w swojej cenie- dałem za niego śmieszne 700 zł jest na prawdę dobrze, więc patrz na opinię również pod kątem tego ile dany sprzęt kosztuje. Jak postawisz to koło np. jakiegoś Orange Rockerverb to wypadnie blado...
Ibanez SZR520 >Morley Pro Series Wah>Joyo JF-01 Vintage Overdrive>Fender Roc Pro 700

Awatar użytkownika
ptrz666

Post autor: ptrz666 » 11 maja 2013, 14:08

No ale i tak poszedł w świat... :D
♥             ♦             ♣             ♠

Awatar użytkownika
michugroove

Post autor: michugroove » 16 maja 2013, 9:36

Poszedł poszedł i kolejny użytkownik jest też zadowolony :) Miałem przeskoczyć na pełną lampkę. Na oku był Laney VC30... Niestety los tak chciał, że w jednym dniu popsuł się telefon i e papieros (wszystko po tym jak rowerzysta we mnie wjechał na przystanku- trochę nieprawdopodobne :D, kilka stówek odłożonych na wzmacniacz poszło baj baj). Dla tego kupiłem tymczasowo Head Randalla ;)
Ibanez SZR520 >Morley Pro Series Wah>Joyo JF-01 Vintage Overdrive>Fender Roc Pro 700

Wiki

Post autor: Wiki » 15 lut 2014, 12:22

czasem tak bywa, a szkoda :)
Ps. Mogłeś obciążyć rowerzyste za kraksę - no chyba że to Ty w niego wpadłeś :)
Gitarowe rify drażnią moją sąsiadkę :)
http://www.dlapieska.pl/

ODPOWIEDZ