JVM410h vs EVH5150 vs H&K Triamp

Dyskusje oraz porady dotyczące wzmacniaczy i efektów gitarowych.
PoGo

JVM410h vs EVH5150 vs H&K Triamp

Post autor: PoGo » 14 wrz 2017, 13:35

Hej. Stwierdziłem, że napiszę wątek na forum bo słuchając demek na yt niestety nie mogę żadnych konkretnych wniosków wysnuć a sprzęty, które mnie interesują praktycznie niedostępne do ogrania w moim mieście (Poznań). Może niektórzy z forumowiczów mieli doświadczenia lub posiadają, któreś ze wzmacniaczy które mnie interesują.

Mam w domu kolumnę 1960 Vintage, głównie gram Les Paulu 2008 standard. Planuję również zakup klasycznego stratocastera single coil. Poszukuję dobrej uniwersalnej głowy, teoretycznie oczywistem wyborem może się wydawać JVM 410H ale po delikatnym zgłębieniu tematu spotkałem się z opiniami, że można kupić coś znacznie lepszego jak np. EVH5150 lub H&K Triamp, niektórzy twierdzą że 410HJS jest zdecydowanie lepszym wzmacniaczem od 410H. Nie jestem w stanie ograć tych głów w moim rejonie. Nawet o 410H jest bardzo ciężko złapać. Czy ktoś z forum ma lub miał doświadczenia i jest w stanie się wypowiedzieć jak te sprzęty się do siebie maja i czy rzeczywiście gwarantują taką uniwersalność brzmieniową?

Budżet: do 8k
Jak długo gram:16 lat
Co chcę grąć: generalnie wszystko z naciskiem na blues, rock/hardrock
Chcę kupować przez Internet: nie mam wyboru

ODPOWIEDZ