[DIY] Krętaczocaster

Tematy dotyczące budowy własnych gitar/wzmacniaczy/efektów itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boguc

Re: Moje drewno do kominka

Post autor: boguc » 27 mar 2010, 13:51

Dlaczego brzydki? Bo nie pomalowany?

Awatar użytkownika
łukasz1992

Post autor: łukasz1992 » 27 mar 2010, 16:16

oooszzz kurde :D chyba nawet Woj nie zrobił gitary fretless :mrgreen:
[color=#0000BF][b]Ibanez GRG 170 DX ---> Line 6 Spider III 15[/b][/color]
[b][color=#BF0000]Tenson D-10 Acoustic[/color][/b]
[img]http://img24.imageshack.us/img24/4008/animacja1w.gif[/img]

tyle słońca w całym mieście, nie ma wody na pustyni, popacz o popacz

Awatar użytkownika
boguc

Post autor: boguc » 27 mar 2010, 16:18

To nie będzie gitara fretless. I nie trzeba być zbytnim inteligentem żeby to wiedzieć, spójrz na moje poprzednie posty żartownisiu :?

Awatar użytkownika
'BulletProofCupid'

Post autor: 'BulletProofCupid' » 27 mar 2010, 16:21

ciekawy jestem ile to cholerstwo waży.
Zresztą bardziej widzę to jako gitarę fanki Jonas Brothers, która przed lustrem szaleje wygrywając w powietrzu skomplikowane wręcz psychodeliczne riffy.

@krentacz
nie wiem czego się spodziewałeś, że będziemy się zachwycać beznadziejnie zrobioną "gitarą"?
Owszem zaczynaj sobie lutnictwo ale nie musisz się tym chwalić. Każdy od czegoś zaczynał ale nie każdy swoje początki pokazywał bo po prostu nie wypada i dla swojego dobra i dla dobra innych.

Awatar użytkownika
wroorzek

Post autor: wroorzek » 27 mar 2010, 16:25

'BulletProofCupid' pisze:Zresztą bardziej widzę to jako gitarę fanki Jonas Brothers, która przed lustrem szaleje wygrywając w powietrzu skomplikowane wręcz psychodeliczne riffy.

Guitar Hero :wink: tylko przechodziłam :wink:
[color=#000080]Wytrzaśnięty boczkowy złodziej:mały, ciepły, puszysty, okrągły i na dwoch łapkach. I noc nie chciała odejść...wypłosz[/color]

Awatar użytkownika
boguc

Post autor: boguc » 27 mar 2010, 16:44

'BulletProofCupid' pisze: nie wiem czego się spodziewałeś, że będziemy się zachwycać beznadziejnie zrobioną "gitarą"?
Owszem zaczynaj sobie lutnictwo ale nie musisz się tym chwalić. Każdy od czegoś zaczynał ale nie każdy swoje początki pokazywał bo po prostu nie wypada i dla swojego dobra i dla dobra innych.
Otóż nie, nie spodziewałem się tego. Chwalić się nie muszę, nawet nie chcę ale założyłem ten temat żeby zadać w nim pytania które są dla mnie ważne. A pokazuję bo niektórzy, np. taril55 chcieli zobaczyć zdjęcia.Ciekawi mnie co masz na myśli "dobro innych". Zgniecenie mózgu po zobaczeniu tego? Jeśli tak bardzo cie to razi to nie zaglądaj w ogóle do tego tematu. Będziesz miał zdrowe oczy i oszczędzisz mi czytania "śmiesznych" postów, które zawsze ktoś musi napisać.
To cholerstwo nie waży więcej niż "normalna gitara"

Awatar użytkownika
'BulletProofCupid'

Post autor: 'BulletProofCupid' » 27 mar 2010, 17:14

ale po co ten bulwers? :wink: Zamieściłeś swoje dzieło to teraz powinieneś być przygotowany na krytykę, a w tym momencie zachowujesz się w taki sposób jakby nie można było cokolwiek złego powiedzieć na ten temat.
Z tym "dobrem innych" trafiłeś w samo sedno ale zaglądał będę, bo mimo wszystko podziw że mimo tak ostrej krytyki nadal to robisz i nadal Ci się chce.
Jeżeli to Cię bawi i raduje to tym lepiej, wesoły chłopak jesteś a ja lubię sprawiać radość drugiemu człowiekowi :)

Awatar użytkownika
Thoth
Kontakt:

Post autor: Thoth » 27 mar 2010, 18:27

Kształt taki nie za bardzo. Ładniejszy mógłbyś zrobić. Ale to twoja "gitara".
Epiphone Explorer GOTH (Merlin Eclipse) --> Marshall JCM 2000 TSL 100 --> Harley Benton G212 Vintage

Awatar użytkownika
Poxipol

Post autor: Poxipol » 27 mar 2010, 18:34

'BulletProofCupid' pisze:ale po co ten bulwers? :wink: Zamieściłeś swoje dzieło to teraz powinieneś być przygotowany na krytykę, a w tym momencie zachowujesz się w taki sposób jakby nie można było cokolwiek złego powiedzieć na ten temat.
Już się nie tłumacz, przecież to widać na pierwszy rzut oka, że jeździsz po nim dla własnej przyjemności. Nie, nie jesteś fajny.

A tak do tematu...
Na razie to wygląda jak prototyp kontrolera do Guitar Hero :wink: Ale powodzenia. Zawsze jakby nie wyszło to można z tego zrobić gitarę hawajską :mrgreen:
[url]http://www.facebook.com/angerfishband[/url]

Awatar użytkownika
'BulletProofCupid'

Post autor: 'BulletProofCupid' » 27 mar 2010, 18:41

Poxipol pisze:Już się nie tłumacz, przecież to widać na pierwszy rzut oka, że jeździsz po nim dla własnej przyjemności. Nie, nie jesteś fajny.
Gdybym miał z czego się tłumaczyć to po pierwsze, po drugie nie po nim a po gitarze i po trzecie miło mi to od Ciebie słyszeć :wink:
Och jaką ja przyjemność z tego czerpię!

Awatar użytkownika
Thoth
Kontakt:

Post autor: Thoth » 27 mar 2010, 20:56

Zachowujesz się jak woj. Z tym ze doświadczenia i "specjalizacji" woja nie masz.
Epiphone Explorer GOTH (Merlin Eclipse) --> Marshall JCM 2000 TSL 100 --> Harley Benton G212 Vintage

Awatar użytkownika
'BulletProofCupid'

Post autor: 'BulletProofCupid' » 27 mar 2010, 21:21

Oczywiście że nie mam! To było bardziej zabawne niż obraźliwe :)
Aż ręce opadają jak spojrzeć co się z ludźmi dzieje. Temat kręci się wokół "pierwszej samoczynnie zrobionej gitary" tak więc na temat tej gitary się wypowiedziałem, a skąd ta reakcja poxipol'a... każdy tutaj pragnie siebie na wzajem prześcignąć, a w czym? Do tego dojdźcie sami.
Spokojnie już nie będę na nic odpowiadał, nie jestem godzien :wink: .

Awatar użytkownika
Thoth
Kontakt:

Post autor: Thoth » 28 mar 2010, 13:33

Jesteś. Ale czy ja/my mówię/mówimy, że nie jesteś?? Po prostu, koleś robi pierwsza gitarę. Full hand made by Krentacz. A ty krytykujesz tak jakby on miał w zamiarze i jakbyś oczekiwał, że to będzie Gibson Custom Shop. No i wszystko w tej kwestii.

Awatar użytkownika
boguc

Post autor: boguc » 28 mar 2010, 15:59

'BulletProofCupid' pisze:ale po co ten bulwers? :wink: Zamieściłeś swoje dzieło to teraz powinieneś być przygotowany na krytykę, a w tym momencie zachowujesz się w taki sposób jakby nie można było cokolwiek złego powiedzieć na ten temat.
Z tym "dobrem innych" trafiłeś w samo sedno ale zaglądał będę, bo mimo wszystko podziw że mimo tak ostrej krytyki nadal to robisz i nadal Ci się chce.
Jeżeli to Cię bawi i raduje to tym lepiej, wesoły chłopak jesteś a ja lubię sprawiać radość drugiemu człowiekowi :)
Krytyka: ok, ale krytyka konstruktywna. Wiesz co to takiego? :wink:

Awatar użytkownika
anikton

Post autor: anikton » 28 mar 2010, 22:49

A ja tam jestem za. Uwazam Bullet, ze jestes w bledzie jednak. Taki temat jest potrzebny- chocby po to aby inni uczyli sie na bledach kretacza - jesli juz zdecydowali sie robic. Tez kiedys brakowalo mi wiadomosci, na szczescie poznalem podobnego zapalenca, po prostu polazlem do jakiegos dancingu gdzie gral typo i w przerwie zapytalem czego on by uzyl do lakierowania wiosla. Mialem 14 lat :D pozdrawiam
[color=#004000]Hamer Californian[/color]/[color=#404000]Fender Koa/[/color][color=#804000]Fendki MiM/MiJ/Squiery MiJ/MiK[/color]Yamaha 821dx/RGX321/Yamaha Telecaster 302- co nie mam, sprowadze ;)

ODPOWIEDZ