Regulamin

Jeśli szukasz zespołu, muzyka, managementu, pomocy w promocji...
Zablokowany
Rlyeh
Zasłużony
Posty: 3106
Rejestracja: 14 sie 2006, 17:37

Regulamin

Post autor: Rlyeh » 14 lis 2009, 21:20

Niniejsze podforum powstało w celu umożliwienia użytkownikom forum zamieszczania ogłoszeń dotyczących formowania zespołu, zgłaszania możliwości dołączania, zgłaszania zapotrzebowania "na jedną sesję", miejsce do grania, managementu, pomocy w promocji itd. Obowiązuje kilka zasad:

1. Wysłanie ogłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację ogłoszenia i podanych w nim danych kontaktowych w magazynie Gitarzysta. Wysłanie ogłoszenia via forum jest jednocześnie potwierdzeniem znajomości niniejszego regulaminu.

2. Zamieszczać można ogłoszenia związane z tematyką czasopisma i forum.

3. Jeśli ogłoszenie okaże się nieaktualne - prosimy o informację (typu "nieaktualne, do skasowania").

4. Firmom rejestrującym się na forum w celu reklamowania swojej działalności dziękujemy - od tego jest oferta komercyjna Wydawnictwa AVT.

5. Wymagane podanie namiarów na kontakt innych niż forumowe. Przynajmniej mail lub gg (inny komunikator), lub numer telefonu komórkowego.

6. Temat należy właściwie nazwać. Przykładowo, jeśli zawarta jest w nim oferta dołączenia do zespołu, jego tytuł może brzmieć
[Muzyk] Gitarzysta, blues, w okolicach Łodzi.
Tag nie jest obowiązkowy - ważne, aby było wiadomo o co chodzi w temacie.

7. Prawo do dwukrotnego bumpowania (Bring Up My Post, podbicia tematu) własnego ogłoszenia. Pierwszy BUMP przysługuje po upływie 7 dni od daty zamieszczenia ogłoszenia, drugi BUMP przysługuje po kolejnych 7 dniach. Jeśli po tym czasie ogłoszenie jest wciąż aktualne prosimy o zgłoszenie tematu poprzez PW jako wciąż aktualny.

8. Podforum "Ogłoszenia" nie jest przeznaczone na jakiekolwiek dyskusje. Zadawać pytania oraz prowadzić negocjacje należy poprzez kontakt zamieszczony w ogłoszeniu. Każdy post nie będący BUMPem autora będzie usuwany bez ostrzeżenia.

9. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania ogłoszeń naruszających regulamin forum lub polskie prawo. W przypadku gdy ogłoszenie nie będzie napisane zgodnie z powyższymi zasadami, moderatorzy będą się kontaktować z ogłoszeniodawcą poprzez PM, z prośbą o uzupełnienie brakujących informacji. Jeśli informacje nie zostaną uzupełnione, ogłoszenie zostanie usunięte.

10. Wysłane ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora zanim ukaże się na forum.

Informacja o ewentualnych zmianach w powyższych zasadach zostanie odnotowana w tym temacie.

Zablokowany