Regulamin

Kupno/zamiana/sprzedaż/informacje o rzeczach związanych z muzyką.
Zablokowany
Rlyeh
Zasłużony
Posty: 3106
Rejestracja: 14 sie 2006, 17:37

Regulamin

Post autor: Rlyeh » 14 lis 2009, 20:54

Niniejsze podforum powstało w celu umożliwienia użytkownikom forum zamieszczania ogłoszeń innych niż kupno i sprzedaż sprzętu stricte gitarowego (np. zamiana, info o imprezie, sprzedaż posiadanych szkółek DVD, płyt, ogólnie - różnych takich, ale związanych z muzyką). Obowiązuje kilka zasad:

1. Wysłanie ogłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację ogłoszenia i podanych w nim danych kontaktowych w magazynie Gitarzysta. Wysłanie ogłoszenia via forum jest jednocześnie potwierdzeniem znajomości niniejszego regulaminu.

2. Zamieszczać można ogłoszenia związane z tematyką czasopisma i forum. Żadnych komórek, ipodów, samochodów. Chyba że chodzi o wymianę samochodu za gitarę.

3. Oferować można jedynie przedmiot przez siebie posiadany - oferty tzw. "grzecznościowe" nie mogą być zamieszczane.

4. Jeśli ogłoszenie okaże się nieaktualne - prosimy o informację (typu "nieaktualne, do skasowania").

5. Firmom rejestrującym się na forum w celu reklamowania swojej działalności dziękujemy - od tego jest oferta komercyjna Wydawnictwa AVT.

6. Wymagane jest podanie ceny.

6 a) W przypadku gdy sami nie jesteśmy pewni ceny (odpowiednik "od 1 PLN BCM"), podajmy cenę orientacyjną - czyli taką, za którą jesteśmy skłonni sprzedać rzecz "od ręki".

7. W treści ogłoszenia należy zamieścić jak najdokładniejszy opis oferty (należy unikać Ctrl+c Ctrl+v opisów z Google), bardzo mile widziane fotki. Wymagane podanie namiarów na kontakt innych niż forumowe. Przynajmniej mail lub gg (inny komunikator), lub numer telefonu komórkowego. Można też podać link do aukcji.

8. Ogłoszenia w stylu
alle..o.pl/mój_fajny_sprzęt_tanio.html
Szczegóły w aukcji, pozdrawiam
będą natychmiast usuwane bez ostrzeżenia.

9. Prawo do dwukrotnego bumpowania (Bring Up My Post, podbicia tematu) własnego ogłoszenia. Pierwszy BUMP przysługuje po upływie 7 dni od daty zamieszczenia ogłoszenia, drugi BUMP przysługuje po kolejnych 7 dniach. Jeśli po tym czasie ogłoszenie jest wciąż aktualne prosimy o zgłoszenie tematu poprzez PW jako wciąż aktualny.

10. Podforum "Ogłoszenia" nie jest przeznaczone na jakiekolwiek dyskusje. Zadawać pytania oraz prowadzić negocjacje należy poprzez kontakt zamieszczony w ogłoszeniu. Każdy post nie będący BUMPem autora będzie usuwany bez ostrzeżenia.

11. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania ogłoszeń naruszających regulamin forum lub polskie prawo. W przypadku gdy ogłoszenie nie będzie napisane zgodnie z powyższymi zasadami, moderatorzy będą się kontaktować z ogłoszeniodawcą poprzez PM, z prośbą o uzupełnienie brakujących informacji. Jeśli informacje nie zostaną uzupełnione, ogłoszenie zostanie usunięte.

12. Wysłane ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora zanim ukaże się na forum.

Informacja o ewentualnych zmianach w powyższych zasadach zostanie odnotowana w tym temacie.

Zablokowany