REGULAMIN

Kupno/zamiana instrumentów/efektów/wzmacniaczy itp.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Bloodsucker69
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 4411
Rejestracja: 05 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Warszawa

REGULAMIN

Post autor: Bloodsucker69 » 02 mar 2012, 14:55

Niniejsze podforum powstało w celu umożliwienia użytkownikom forum zamieszczania ogłoszeń kupna. Obowiązuje kilka zasad:

1. Wysłanie ogłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację ogłoszenia i podanych w nim danych kontaktowych w magazynie Gitarzysta. Wysłanie ogłoszenia via forum jest jednocześnie potwierdzeniem znajomości niniejszego regulaminu.

2. Zamieszczać można ogłoszenia związane z tematyką czasopisma i forum. Żadnych komórek, ipodów, samochodów etc.

3. Jeśli ogłoszenie okaże się nieaktualne - prosimy o informację (typu "nieaktualne, do skasowania").

4. Firmom rejestrującym się na forum w celu reklamowania swojej działalności dziękujemy - od tego jest oferta komercyjna Wydawnictwa AVT.

5. Wymagane jest podanie namiarów na kontakt inny niż forumowy. Przynajmniej mail lub gg (inny komunikator), lub numer telefonu komórkowego.

6. Ogłoszenia będą ważne przez 30 dni, po czym będą usuwane. Od tej zasady w uzasadnionych wypadkach moderator może odstąpić.

7. Prawo do dwukrotnego bumpowania (Bring Up My Post, podbicia tematu) własnego ogłoszenia. Pierwszy BUMP przysługuje po upływie 7 dni od daty zamieszczenia ogłoszenia, drugi BUMP przysługuje po kolejnych 7 dniach. Jeśli po tym czasie ogłoszenie jest wciąż aktualne prosimy o zgłoszenie tematu poprzez PW jako wciąż aktualny.

8. Podforum "Ogłoszenia" nie jest przeznaczone na jakiekolwiek dyskusje. Zadawać pytania oraz prowadzić negocjacje należy poprzez kontakt zamieszczony w ogłoszeniu. Każdy post nie będący BUMPem autora będzie usuwany bez ostrzeżenia.

9. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania ogłoszeń naruszających regulamin forum lub polskie prawo. W przypadku gdy ogłoszenie nie będzie napisane zgodnie z powyższymi zasadami, moderatorzy będą się kontaktować z ogłoszeniodawcą poprzez PM, z prośbą o uzupełnienie brakujących informacji. Jeśli informacje nie zostaną uzupełnione, ogłoszenie zostanie usunięte.

10. Wysłane ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora zanim ukaże się na forum.

Informacja o ewentualnych zmianach w powyższych zasadach zostanie odnotowana w tym temacie.

Zablokowany