Bas ESP-proszę o ocene

Porady dotyczące zakupu gitary basowej.
ODPOWIEDZ
Witcher

Bas ESP-proszę o ocene

Post autor: Witcher » 12 gru 2007, 12:25

Witam,mam sprawe moglibyście mi ocenić ten bas i wogole coś o nim na pisać jeśli ktoś go ma albo grał na nim?Wiecie mam zamiar kupić tego basa w przyszłości i jak dla mnie to mi najbardizje odpowiada ale chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego basu :wink: .

Oto link:

http://guitarcenter.pl/catalog/bas/basy ... sp-ltd-d-4

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
makister

Post autor: makister » 16 gru 2007, 1:00

rozumię,że grasz coś z pod dużego "M":)
jak to ESP,kawał mięcha,ale chyba mało uniewersalne wiosełko:)
ps.zastanów się nad 5tką (bo podejrzewam,że planujesz grać coś mocniejszego,mały "dółek" się przyda:))
Fender JB V,Peavey MAX 115

Witcher

Post autor: Witcher » 19 gru 2007, 15:00

Aha,no zastanawiałem się nad piątkami ale jakoś nie jestem przekonany do piątek:),znacyz chodiz o to że nie wiem cyz dam rade sie tak przerzucic z czworki na piatek wiesz tak odrazu:)

Awatar użytkownika
makister

Post autor: makister » 19 gru 2007, 15:59

nie wiem cyz dam rade sie tak przerzucic z czworki na piatek
hmmm...coś Ci powiem
Miałem ok 2 letnią przerwę w graniu i niedawno znowu powróciłem do basa.Zawsze grałem na 4-kach i kiedy w muzycznym łapałem 5-tkę zawsze trochę się gubiłem z prawą ręką,ale i tak zdecydowałem się na 5-tkę.Z tym przejściem z 4 na 5 strun to raczej kwestia przyzwyczajenia,wiesz gryf szerszy,z reguły trochę większa menzura (czyli progi minialnie większe),ale generalnie nie jest wcale tak ciężko...
Najlepiej podejdz do muzycznego i złap jakąś 5teczkę.Będzie Ci pewnie wtedy łatwiej podjąć decyzję.
Fender JB V,Peavey MAX 115

ODPOWIEDZ