Bas za 600 - 1000 zł

Porady dotyczące zakupu gitary basowej.
Awatar użytkownika
mewash
Doradca
Doradca

Re: Bas za 600 - 1000 zł

Post autor: mewash » 31 gru 2010, 18:57

Nigdy takiego na oczy nie widziałem, więc się nie wypowiem. Na papierze wygląda dość ciekawie, ale patrząc na opis wolałbym GB 94 (jesionowe basy, to najlepsza rzecz pod słońcem) lub chociaż 74. Jedno, co o Cortach mogę powiedzieć, to że mają dobry współczynnik cena/jakość i w zasadzie nie spotkałem się z kiepskim egzemlparzem basu tej firmy.
Fender Mark Hoppus Jazz Bass => Korg Pitchblack => Tech 21 VT Bass => BBE Sonic Stomp => Peavey Tour 450 + Ashdown Mag 410T

Fender Modern Player Jaguar => Laney Cub 12

Awatar użytkownika
niko

Re: Bas za 600 - 1000 zł

Post autor: niko » 01 sty 2011, 13:20

No właśnie ja w sklepie ograłem sobie jeden bas i dla porównania tego corta. Po prostu mnie zachwycił. Super leżał w ręku. Dodatkowo wszystki basy ograł sprzwdawca i brzmieniowo też mi się podoba. Ten J&D wydaje sie przy tym pomyłką. Nie zastanawiałbym się nad kupnem tej gitary gdyby nie cena. Chociaż objazd po mieście tym razem miałem z tatą i mam wrażenie, że jemu ta gitara brzmieniowo i optycznie najbardziej podeszła, więc miejmy nadzieje na happyend.

Pojeżdże jeszcze troche po mieście, poproszę o ściągnięcie kilku gitar i zobaczymy czy coś od tego corta będzie lepsze.

Dzieki za pomoc. Wasze opinie na prawde były pomocne. Niech moc będzie z wami :gitara: :twisted:

ODPOWIEDZ