Metin2-enter the east

ODPOWIEDZ
Arekk

Metin2-enter the east

Post autor: Arekk » 09 lut 2011, 18:49

No więc tak : nie interesuje mnie już nic (prawie) związanego z ta grą, ale w jednym z podkładów muzycznych(nazwa: enter the east) występuje swojego rodzaju solo na gitarze elektrycznej. Próbowałem je jakoś opracować ,ale wychodzi mi coś trochę innego. Po prostu nie tak jak w oryginale ,a bardzo bym chciał zagrać to poprawnie. I tu moje pytanie czy ma ktoś z was tabulaturę tej solówki i mógłby mi jej użyczyć? Nie znalazłem w internecie nawet wykonawcy więc ciężko , a tak jak wspomniałem ze słuchu jeszcze nie do końca jest to o co mi chodzi. Gdyby ktoś chciał posłuchać tej solówki to proszę link:http://www.youtube.com/watch?v=3Yo-VhoC ... re=related

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten post więc w razie czego proszę o przeniesienie i łagodność gdyz jest to mój pierwszy takiego rodzaju na tym forum.
"Bo muzyka jest czymś bardzo ludzkim. Niezależnym od polityki i historii. Czymś ludzkim w sensie ogólnym; powiedziałbym, że muzyka jest przyrodzonym konstytutywnym elementem ludzkiej duszy..." Patrick Süskind

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Re: Metin2-enter the east

Post autor: Unguis » 09 lut 2011, 19:09

Raczej nie znajdziesz tabów, ale fakt utworek fajny :D. Stary rzuć tą gre, sprzedaj konto i sie wyzwól. Ja grałem 2 lata, uzależniłem sie, przełamałem, konto sprzedałem i kupiłem sobie efekt do gitary + jeszcze wiele wiele więcej! Po za tym utwór jest naprawde banalny - wsłuchaj sie, rozwalisz ze słuchu.

Arekk

Post autor: Arekk » 09 lut 2011, 19:14

Unguis pisze:Raczej nie znajdziesz tabów, ale fakt utworek fajny :D. Stary rzuć tą gre, sprzedaj konto i sie wyzwól. Ja grałem 2 lata, uzależniłem sie, przełamałem, konto sprzedałem i kupiłem sobie efekt do gitary + jeszcze wiele wiele więcej!

Kolega chyba nie czyta ze zrozumieniem , bo na początku napisałem ,że nie interesuje mnie ta gra gdyż prawie w nią nie grałem , interesuje mnie jedynie te solo . :) A więc pisałem , ze słuchu wychodzi mi coś bardzo podobnego ale liczy się poprawność i dobre odwzorowanie bo będę chciał to pokazać paru osobom .
"Bo muzyka jest czymś bardzo ludzkim. Niezależnym od polityki i historii. Czymś ludzkim w sensie ogólnym; powiedziałbym, że muzyka jest przyrodzonym konstytutywnym elementem ludzkiej duszy..." Patrick Süskind

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Post autor: Unguis » 09 lut 2011, 19:20

Prawie robi wielką różnice. Cóż moge Ci powiedzieć. Siądź przy wiośle, zapętl mp3, zwolnij je dwukrotnie i próbuj. To naprawde nie jest trudne solo.

Arekk

Post autor: Arekk » 09 lut 2011, 19:29

Unguis pisze:Prawie robi wielką różnice. Cóż moge Ci powiedzieć. Siądź przy wiośle, zapętl mp3, zwolnij je dwukrotnie i próbuj. To naprawde nie jest trudne solo.

Właściwie dobry pomysł . Pójdę jutro tym tropem. Szkoda ,że wcześniej na to nie wpadłem.
Dzięki.

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Post autor: Unguis » 09 lut 2011, 19:33

Nie cytuj postów tuż przed swoim, bo cie moderatorzy zjedzą :D. Powodzenia :D Aż sam sobie to zacząłem ogrywać :D Naprawde łatwe, powinno Ci wejść ;)

Awatar użytkownika
aruspl

Post autor: aruspl » 09 lut 2011, 20:52

A ja Ci zepsuję całą zabawę. ;D
http://www.megaupload.com/?d=AXVUQJ7T
Oto link do taba. Jeśli chcesz to zrób najpierw z ucha, jak ja, a poźniej sprawdź i ewentualnie popraw.
Pozdrawiam

Unguis
Moderator forum
Moderator forum

Post autor: Unguis » 09 lut 2011, 20:53

Respect :D Ja tam z ucha walnąłem :)

Maneta

Post autor: Maneta » 26 wrz 2016, 10:30

a dołączam się do pytania i też bym prosiła tabulaturę, może ktoś coś?

ODPOWIEDZ