Chylińska

Tak?

Tak.
8
15%
Nie.
47
85%

Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Re: Chylińska

Post autor: woj74 » 28 paź 2009, 7:46

No jest to niewątpliwy powód do podziwiania i kreowania medialnego autorytetu od spraw wszelkich, że ktoś kiedyś był całkiem walnięty, chamski, prostacki a teraz potrafi to częściowo hamować. :?
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Brando

Post autor: Brando » 28 paź 2009, 12:11

Jeśli miałbym ją oceniać jako człowieka, to klęska totalna. Zmanierowanej aroganckiej (wulg.) odbiła palma i uwierzyła, że jest bożyszczem. Ale skupiając się Chylińskiej jako wokalistce, muszę przyznać, że na tle tego krajowego badziewia, które przemyka mi czasem przez uszy, głos ma zdecydowanie mocny i o ciekawej barwie. Denerwują mnie tylko te polipowo-nosowe wtręty, ale jak na Polskę to zdecydowanie niezłe śpiewanie. Nie wystarczy mieć dobry słuch. Trzeba mieć to coś, co ma na przykład Rod Stewart czy Billy Joel - ciekawą barwę. I Chylińska na pewno ją ma.
Ale i tak nie lubię (wulg.) ;)
http://roqfort666.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Arnold Layne

Post autor: Arnold Layne » 28 paź 2009, 13:01

Tak. Chylińska ma ciekawą barwę i dobry głos, temu zaprzeczyć nie mogę. Ale tym bardziej boli mnie fakt, że wykorzystuje te walory to tworzenia tak słabej muzyki.

Awatar użytkownika
October

Post autor: October » 28 paź 2009, 17:50

George Hamillton pisze:Ja tam jestem na tak.
Agnieszke jakoś zawsze darzyłem sympatią i tak raczej pozostanie.
Zmieniła się ,na pewno wydoroślała jako osoba i jako artysta.
A to ,że zmieniła styl? Ja to odbieram pozytywnie. Bo ile można grać rocka ? : )
Jedni mówią ,że sie totalnie sprzedała poprzez muze i te całe tvn'y itp. Ale z drugiej strony jest już dojrzałą kobietą ,ma rodzinę, a o nią trzeba zadbać.Także nie wydaje mi się ,że obecne poczynania pani CH są jej totalną porażka. Na jej miejscu robiłbym to samo.A większości frajerów, którzy uważają komercje za coś złego polecam dalej klepać biedę :)

Ps.No ludzie dajcie spokój z używaniem "Żal.pl" To jest dopiero śmieszne :wink:
żal.pl

twój post i chylińska,

majkel patrzy, uważaj co mówisz,
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
George Hamillton

Post autor: George Hamillton » 29 paź 2009, 21:22

No cóż każdy ma swoje zdanie : )
http://pl.myspace.com/georgehamillton

akaraki

Post autor: akaraki » 02 lis 2009, 12:46

A ja tam lubię O.N.A. - mają naprawdę sporo dobrych piosenek. Pierwsza solowa płyta Chylińskiej było imo bardzo średnia, ale w klimacie. Natomiast to, co Lady Aga ostatnio nagrała to już w ogóle mi nie podchodzi. Takie tam radiowe hity. Nie będę mieszał jej z błotem, bo szanuję, aczkolwiek najzwyczajniej w świecie nie spodziewałem się, że wyda ona coś takiego. Przypomina mi to trochę sytuację Chrisa Cornella...niestety
Gibson SG -> Boss GT-3 -> VOX V-847 -> Peavey ValveKing
----------------------------------------------------------
Prawo Greena: Wszystko jest możliwe pod warunkiem, że nie wiesz, o czym mówisz.

kobra

Post autor: kobra » 08 lis 2009, 17:10

Dokladnie! zgadzam sie z moim przedmowca ;) ! O.N.A. maja naprawde swietne kawalki ;) zreszta Chylinska ma wspanialy glos ;) taki ostry^^!ale kiedy ostatnio uslyszalam jej nowa piosenke to az mi sie niedobrze zrobilo..-.- spiewa jak laleczka pop i do tego sie tak strasznie obnaza.. i po co to komu? ja nie mam zamiaru ogladac jej (prawie) nago..

Werman

Post autor: Werman » 08 lis 2009, 19:24

A mnie sie podoba nawet jej ostatni numer ten taki niby disco by night... wiecie o co birega. Mysle ze kobita ewoluuje. Lubie ja za sczczerosc i forme przekazu (nie owija w bawelne i nie pi... glupot tylko wali prosto z mostu - a takich ludzi jak ze swieca szukac). Mysle ze ewoluowala. ONA bylo i jest sweitne ale jakby nie bylo muzykla rockowa nic nowego juz nie wnosi. Stąd mysle takie kombinowania z jej strony i bardzo dobrze .
I'm second

kobra

Post autor: kobra » 09 lis 2009, 9:34

ale jej kompletnie nie pasuje taki styl! mysle, ze wiekszosc ludzi jak slyszy nazwisko Chylińskiej to od razu kojarzy mu sie z taka zla, ostro osobowoscia... nie wiem..moze po prostu mnie teraz tak drazni, bo nie wchodzi mi taka muzyka..o ile to co niedawno zaprezentowala mozna nazwac muzyka..-.-

Awatar użytkownika
SuicideMachine
Kontakt:

Post autor: SuicideMachine » 10 lis 2009, 20:02

Werman pisze:jakby nie bylo muzykla rockowa nic nowego juz nie wnosi
eh...

jeżeli według Ciebie rzeczywiście muzyka rockowa nic nowego już nie wnosi
to czy należy odejść od owego stylu i przerzucić się na SłIT KrEJzI (wulg.) ?

Awatar użytkownika
George Hamillton

Post autor: George Hamillton » 10 lis 2009, 20:57

ale jej kompletnie nie pasuje taki styl! mysle, ze wiekszosc ludzi jak slyszy nazwisko Chylińskiej to od razu kojarzy mu sie z taka zla, ostro osobowoscia..
Co to znaczy : "nie pasuje".
Dla mnie sprawa wygląda tak ,że agnieszka została po prostu zaszufladkowana,a tu nagle pokazuje sie od innej strony.Dla mnie bomba ,że eksperymentuje i robi coś innego.
I poza tym ludzie błagam was skończcie z tym gadaniem o muzyce niskich lotów itp itd.
Jeśli ktoś nie lubi muzyki klubowej,techno,dance, grindcore, emo punku czy czegokolwiek innego to niech po prostu powie ,że tego nie lubi i już.A nie ,że to nie jest muzyka tylko badziew.
Każdy ma własne kryteria ,którymi sie kieruje i uszanujmy to.
http://pl.myspace.com/georgehamillton

Rlyeh
Zasłużony

Post autor: Rlyeh » 10 lis 2009, 21:04

Nie "zaszufladkowana". Ona po prostu pracowała jako rock-kobieta. Nagle uwidziało jej się zacząć robić muzykę dla mas, i tyle. Zaczęła to robić. Gdyby zaczęła malować z zawiązanymi oczyma i nie mając o tym pojęcia, uznana zostałaby z miejsca za awangardowy talent. A że malunki kiepskie? It's not me, it's you.

Muzyka to sprzedajny towar produkowany przez producenta - muzyka. W sumie z powodzeniem można porównać ją do piwa. Jeśli mi jakieś piwo nie pasuje, to zazwyczaj jest ku temu powód - wtedy mówię znajomym, że to crap. A że producent miał własną wizję produktu - cóż, niech ją realizuje dalej (przecież trzeba to uszanować). Czas pokaże.

Werman

Post autor: Werman » 11 lis 2009, 19:09

SuicideMachine pisze:
Werman pisze:jakby nie bylo muzykla rockowa nic nowego juz nie wnosi
eh...

jeżeli według Ciebie rzeczywiście muzyka rockowa nic nowego już nie wnosi
to czy należy odejść od owego stylu i przerzucić się na SłIT KrEJzI (wulg.) ?
Ale przecież ona sie tak od razu w to nie przerzuciła. Poprsotu nagrała kawałek w innych klimatach, ale czy gorszych ? Nie ma muzyki styslistycznie lepszej czy gorszej. Klapki na oczach można mieć i słuchac jednego rodzaju muzyki - ależ oczywiście ale nie widzę nic złego w tym jej teraźniejszym kombinowaniu.
I'm second

Awatar użytkownika
rzemon
Zasłużony

Post autor: rzemon » 12 lis 2009, 23:23

Muzycznie Ch. zawsze podchodziła mi średnio. Do tego miała minusa za belfrów. (przypominam - nauczyciel w trzecim pokoleniu).

A mimo wszystko budzi moją sympatię. Coś czuję, że mógłbym z Nią usiąść w barze przy piwie i z przyjemnością pogadać.
Młodafoka of da jer.

Awatar użytkownika
KOKA
Kontakt:

Post autor: KOKA » 12 lis 2009, 23:51

Jest bardzo mało wiarygodna jako hmmm... wokalistka-artystka.
Nie ma nic do przekazania. Pustka. Dlatego omijam.
A nową muzykę popdisco dla Chylińskiej oraz produkcję robili goście z Sistars. I zrobili to super, na światowym poziomie. To, że ten materiał trafił do Chylińskiej to zimna kalkulacja wytwórni płytowej, która to firma na 100% wie co robi, bo już jest platyna.
A Chylińska "możesz mnie mieć" robi tu IMO za mięso/twarz. Powtórzę się - spory upadek, ale w sumie to mi dynda :)
[url=http://super-stereo.blogspot.com] Super Stereo - zajrzyj na bloga[/url]

ODPOWIEDZ