Chylińska

Tak?

Tak.
8
15%
Nie.
47
85%

Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Wozynsky

Re: Chylińska

Post autor: Wozynsky » 02 mar 2011, 13:52

A mnie podchodzą wszystkie plyty O.N.A. nie trawie natomiast plyty solo po odejściu z o.n.a. Ostatnie dokonanie w stylu popowym jest w porządku. komercha ale na dobrym poziomie muzycznym. Może teksty mogłyby byc ciut ambitniejsze.

Tylko krowa nie zmienia pogladów więc jak miała ochotę nagrac płyte pop to jej sprawa i dosyć duża odwaga z jej strony. Ja oczywiscie jestem ciut stronniczy bo zająłem się przeróbkami jej kawałków z ostatniej płyty.

Tu jeden z przykładów.

http://www.youtube.com/watch?v=C5To1EUUFKE
http://www.youtube.com/user/V8videopl

Arekk

Post autor: Arekk » 02 mar 2011, 17:37

Bardzo pozytywne zgranie,miło się słucha , gratuluje . Co do Chylińskiej to chciałbym zobaczyć jej WIELKI powrót w styl rock. Może jakieś nowe kawałki .
"Bo muzyka jest czymś bardzo ludzkim. Niezależnym od polityki i historii. Czymś ludzkim w sensie ogólnym; powiedziałbym, że muzyka jest przyrodzonym konstytutywnym elementem ludzkiej duszy..." Patrick Süskind

Awatar użytkownika
Daniel Wu.

Post autor: Daniel Wu. » 18 lip 2012, 14:29

Heh, niech no jeszcze raz spróbuje skrytykować Skawińskiego za działalność w Kombii. Kobita pogrążyła się doszczętnie. I niech mi nie próbuje wmówić, że w ten sposób jest szczera w tym co robi. Dobry biznes zwietrzyła, ot co. Kiedyś Kazik takie przypadki pięknie skwitował.

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 20 sie 2013, 20:28

No, też wolałem jak była O.N.A. A jak by jak Skawa i Sikora razem? Co by to było?

Kawinka

Post autor: Kawinka » 18 lut 2016, 15:53

Zdecydowanie nie pasuje mi ona do obecnego stylu. Już nawet nie jako kobieta, która nie potrafi chodzić w szpilkach i wygląda jakby ktoś ją zabandażował (sztywne ciało)... Może dojrzała bo wypowiedzi ma bardziej przemyślane ale niech nie idzie w tą stronę muzyczną....

SebastianNowak

Post autor: SebastianNowak » 18 lut 2016, 18:25

Nigdy jej nie lubiłem jako artystki ale szanuję ją. To jest moim zdaniem postać niebanalna i przede wszystkim człowiek-kobieta :) która przeszła wielką metamorfozę. Kiedy przypomnę sobie jak ona wyglądała w połowie lat 90-tych - to była postura wieśniary albo co najwyżej blokowiskowej dziołchy z szeroką dupą, trochę otyłej, bez żadnego dbania o siebie, babochłop. Jej metamorfoza wymagała wiele pracy nad sobą. Jednak ostatnio chyba trochę przesadza no chyba, że ma jakąś chemię i ukrywa nowotwór przed mediami bo wygląda strasznie.

bans

Post autor: bans » 19 lut 2016, 12:03

Ech, aż mi się stare czasy precla przypomniały i dość radykalne poglądy na temat Chylińskiej (punkt 6 w linku) osławionego tam psychola Kuby :)))

http://mojulubionytroll.w.interiowo.pl/odc6.html

Derayes

Post autor: Derayes » 13 lis 2017, 14:58

Brando pisze:Jeśli miałbym ją oceniać jako człowieka, to klęska totalna. Zmanierowanej aroganckiej (wulg.) odbiła palma i uwierzyła, że jest bożyszczem. Ale skupiając się Chylińskiej jako wokalistce, muszę przyznać, że na tle tego krajowego badziewia, które przemyka mi czasem przez uszy, głos ma zdecydowanie mocny i o ciekawej barwie. Denerwują mnie tylko te polipowo-nosowe wtręty, ale jak na Polskę to zdecydowanie niezłe śpiewanie. Nie wystarczy mieć dobry słuch. Trzeba mieć to coś, co ma na przykład Rod Stewart czy Billy Joel - ciekawą barwę. I Chylińska na pewno ją ma.
Ale i tak nie lubię (wulg.) ;)
Uuuu, widzę samozachwyt pobytem w Londonie, 'a tam,w tej waszej Polsce, wicie tego'.
Pozdrawiam z Malmö jakby co.

Smieszy mnie to, bo ja uważam że obecnie polskie produkcje muzyczne niczym nie odbiegają jakościowo od tego co proponuje zachód. Zresztą, i kiedyś mieliśmy np. Niemena.

Rod Stewart, daj spokój nie trawię dziada i jego durnej chrypki. Jedyne co w miarę trawię to jego wokal w 'People Get Ready' z Jeffem Beckiem. Billy Joel ok.

Chylińskiej wszelako nie lubię, ani jako człowieka ani jako wokalistki, tu zgoda z tym co piszesz.
Autorytet medialny, osobowosc telewizyjna, że co? :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Tu przykłady 'mądrosci' wygłaszanych przez Agnieszkę

https://pl.wikiquote.org/wiki/Agnieszka_Chyli%C5%84ska

smyczek

Post autor: smyczek » 09 kwie 2018, 21:56

Ja byłam na jej koncercie i jest mega. Po prostu jest na innym etapie życia i ma co innego do powiedzenia.
Pozdrawiam :)

volverine

Post autor: volverine » 10 kwie 2018, 13:45

Wokół niech ostatnio zrobił się niezły szum, ale ja osobiście szanuję ją za całokształt i jako osobę. Robi to co uważa i chce, a to, że niektórym się to nie podoba, cóż. Nie każdemu się dogodzi.

ODPOWIEDZ