Chylińska

Tak?

Tak.
8
15%
Nie.
47
85%

Liczba głosów: 55

Rlyeh
Zasłużony

Chylińska

Post autor: Rlyeh » 26 paź 2009, 23:25

http://www.chylinska.com/

Z ciekawości, przy okazji tematu R+, wbiłem jakoś na stronę Chylińskiej celem poznania głębszej prawdy stojącej za żaluzjami w tamtym temacie.
Nie chcę obrazić Reni Jusis, ale ta muzyka bardzo, bardzo mi się z twórczością tej akurat pani kojarzy. Tu pierwszy minus (za powielanie). Drugi minus za wokalizę - zmieniła się stylistyka i gatunek, ale zaśpiewki pozostały, w tym wypadku to nie jest dobrze. Zresztą, realizacja wokalu, o ile można to ocenić po randomowym klipie, też jest dziwna - na imprezie na pewno bym tego nie puścił, nagranie prezentuje góry i doliny. Trzeci minus - całokoształt. Ale syf.
Podsumowując, dwa minusy dają plus. Plus i minus to minus, a więc wg mnie - minus. A wg Was?

Awatar użytkownika
Arnold Layne

Re: Chylińska

Post autor: Arnold Layne » 26 paź 2009, 23:47

Zarówno O.N.A, wcześniejsze płyty solo jak i obecna Chylińska to poza dwoma-trzema kawałkami kompletna klęska.

Awatar użytkownika
WilK
Zasłużony

Post autor: WilK » 27 paź 2009, 5:52

Tu muszę się niestety zgodzić z przedmówcą. To naprawdę jedynie parę kawałków. Aczkolwiek pani Ch. pozwoliła się utrzymać Skawińskiemu na powierzchni w chudych latach.

P.S. I prosze nie obrażać Rani Jusis.
[color=#273886]Nie mogę Ci pomóc. Jestem nieobecny.
[/color]

zxcvbnmasdqwe

Post autor: zxcvbnmasdqwe » 27 paź 2009, 6:53

charakterystyczny wokal, którego nie znoszę. NIE
teksty pisane przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color] są tekstami pisanymi przez [color=#00BF00]zxcvbnmasdqwe[/color]

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Post autor: woj74 » 27 paź 2009, 7:43

Nie mój typ wokalu, nie mój typ człowieka.

edit: kolejny, IMO wątpliwej jakości, wykreowany przez media "autorytet" od spraw wszelkich.
[img]http://img708.imageshack.us/img708/4026/noslash.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Attyla

Post autor: Attyla » 27 paź 2009, 8:52

No i ta konsekwencja w postępowaniu......ktos sie chyba rozstał z O.N.A. bo chciał grać coś mocniejszego...a tu takie coś teraz spłodziła......żal
..ale z drugiej strony, dorosła, poczuła kasę, trzeba to potraktować jako pracę zarobkową, a nie chobby ( i za to nikogo nie krytykuje bo life is brutal)....byc moze gdzieś w domu lub innym garażu z jakimiś znajomymi gra/śpiewa coś mniej plastikowego.
Jesli chodzi o Reni Jusis to zdecydowanie lepiej jej wychodzi śpiew w tym stylu, bo po prostu taki styl sama lubi i od lat jest konsekwentna w tym co nagrywa, a Chylińska słychać że radzi sobie jak BB King w kapeli death metalowej.

kryho
Kontakt:

Post autor: kryho » 27 paź 2009, 9:38

Bardzo polubiłem Agę po urodzeniu dziecka, naprawdę dojrzała i dobrze, że czasy fakowania na belfrów ma już za sobą i pozbyła się kompleksów. Objawem tego jest też fakt odsłony innej strony osobowości no i może chęci zarobienia paru groszy. Sam słucham bardzo różnej muzy i gdyby nagrała album disco polo to już by przegięła. Wyszłoby prostactwo. Ale to co nagrała mieści się jakoś dla mnie w kanonie 'do przyjęcia'. Uważam, że zdecydowanie gorzej świadczyłby o niej fakt gdyby po cichu słuchała takiej muzy a na zewnątrz udawałaby kogoś innego. A tak - chwała jej za to. Ocena muzyki to już inna sprawa.
telewizor Beco 28', suszarka Super Dryer 1800, golarka Braun, telefon LG cookie, pralka Ardo A600X, lodówka Mastercook, rowery Merida Matts Sport 300, Merida Speeder T3, Amulet Route 35

http://www.myspace.com/kryho
http://www.youtube.com/user/kryho

Awatar użytkownika
October

Post autor: October » 27 paź 2009, 17:17

Jeżeli chodzi o charakter to nie lubię Chylińskiej. Jest to typ osobowości, która działa mi na nerwy. To jest tak "widzisz kogoś pierwszy raz, na dzień dobry go nie lubisz i nic już na to nie poradzisz" :) .

Pozytywne zmiany? Dalej pasztet - tylko promowany w tvn - stacji, której nie lubię i nie oglądam.

Muzycznie w ONA to jeszcze było zjadliwe, tzn nie słuchałem, ale tolerowałem. Teraz to co puszczają w radiu to dno -100/10. Wolę disco polo od takich wypocin. Przynajmniej wódki przy tym można się napić. A tutaj głos zakochanej muczącej krowy.

żal.pl
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
HARDROCK

Post autor: HARDROCK » 27 paź 2009, 17:53

Jako osobę to nawet Chylińską lubię, nieraz udowodniła, że nie jest głupia, szczególnie teraz, gdy urodziła dziecko zmieniła się na lepsze. Jeśli jednak chodzi o muzykę, to nie trawię jej ani z czasów O.N.A (oprócz jednej piosenki i chyba każdy wie jakiej ^^) a tym bardziej teraz. Ale przecież to kwestia gustu, a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje ; ) (no, czsami można zrobić wyjatek xD)

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Post autor: woj74 » 27 paź 2009, 21:34

HARDROCK pisze:Jako osobę to nawet Chylińską lubię, nieraz udowodniła, że nie jest głupia
Po czym wnosisz, czym urzekła Cię w swoim intelekcie?

Awatar użytkownika
George Hamillton

Post autor: George Hamillton » 27 paź 2009, 21:55

Ja tam jestem na tak.
Agnieszke jakoś zawsze darzyłem sympatią i tak raczej pozostanie.
Zmieniła się ,na pewno wydoroślała jako osoba i jako artysta.
A to ,że zmieniła styl? Ja to odbieram pozytywnie. Bo ile można grać rocka ? : )
Jedni mówią ,że sie totalnie sprzedała poprzez muze i te całe tvn'y itp. Ale z drugiej strony jest już dojrzałą kobietą ,ma rodzinę, a o nią trzeba zadbać.Także nie wydaje mi się ,że obecne poczynania pani CH są jej totalną porażka. Na jej miejscu robiłbym to samo.A większości frajerów, którzy uważają komercje za coś złego polecam dalej klepać biedę :)

Ps.No ludzie dajcie spokój z używaniem "Żal.pl" To jest dopiero śmieszne :wink:
http://pl.myspace.com/georgehamillton

zielony182

Post autor: zielony182 » 27 paź 2009, 22:04

Arnold Layne pisze:Zarówno O.N.A, wcześniejsze płyty solo jak i obecna Chylińska to poza dwoma-trzema kawałkami kompletna klęska.
... nie wiem co ty chłopie słuchasz?
chylińska to postać która przeszła straszną metamorfozę w świecie muzyki . Dziś spiewa bo nie gra na gitarze, perkusji ani na ukulele, natomiast ma do wykarmienia ludzi w domu. Zarabia na chleb tak samo jak kilka , kilakanaście lat temu. Jak ktoś nie pamięta jak zaczynała bo w tamtym czasie wcinał gile z nosa to niech lepiej bzdur nie wygaduje i nie ośmiesza się. Chylińska ma status gwiazdy w Polsce i jako jedyna z nielicznych zaczynała bez pomocy bab typu Zapendowska, ani innych fachowców od wokalizy. Wstyd mi za ludzi którzy nie przedstawiają niczego wartościowego a piszą takie kocoboły jak post do którego się odnoszę w swojej wypowiedzi.

Spokojniej z tymi wycieczkami osobistymi proszę. woj74

Awatar użytkownika
woj74
Zasłużony

Post autor: woj74 » 27 paź 2009, 22:10

zielony182 pisze:Chylińska ma status gwiazdy w Polsce
I dlatego nie wolno jej krytykować, sama za to ze swoim ADHD jest osobowością, której poglądy muszę spijać z jej ust i podążać za nimi. Wypowiada się w brukowych mediach na wszelkie tematy i ja mam się z tym zgadzać bo jest gwiazdą :lol:

Awatar użytkownika
Arnold Layne

Post autor: Arnold Layne » 27 paź 2009, 22:27

zielony182 pisze:
Arnold Layne pisze:Zarówno O.N.A, wcześniejsze płyty solo jak i obecna Chylińska to poza dwoma-trzema kawałkami kompletna klęska.
... nie wiem co ty chłopie słuchasz?
chylińska to postać która przeszła straszną metamorfozę w świecie muzyki . Dziś spiewa bo nie gra na gitarze, perkusji ani na ukulele, natomiast ma do wykarmienia ludzi w domu. Zarabia na chleb tak samo jak kilka , kilakanaście lat temu. Jak ktoś nie pamięta jak zaczynała bo w tamtym czasie wcinał gile z nosa to niech lepiej bzdur nie wygaduje i nie ośmiesza się. Chylińska ma status gwiazdy w Polsce i jako jedyna z nielicznych zaczynała bez pomocy bab typu Zapendowska, ani innych fachowców od wokalizy. Wstyd mi za ludzi którzy nie przedstawiają niczego wartościowego a piszą takie kocoboły jak post do którego się odnoszę w swojej wypowiedzi.

Spokojniej z tymi wycieczkami osobistymi proszę. woj74
Tak samo jak Chylińska ma prawo sobie zarabiać na chleb i śpiewać co chce (nic mi do tego, utrzymywanie się z muzyki to dość trudna rzecz w Polsce, jeśli jej się to udaje to brawa dla niej) tak samo ja mam prawo stwierdzić, że jej twórczość do dla mnie klęska.
Ty z kolei balansujesz na granicy obrażania mnie co nie jest okej.

Poza tym popracuj nad budowaniem zdań i stylem wypowiedzi. Bo to Ty powinieneś się tu wstydzić.
nie wiem co ty chłopie słuchasz?
chylińska to postać która przeszła straszną metamorfozę w świecie muzyki

:roll:

Tomek.G.J

Post autor: Tomek.G.J » 28 paź 2009, 7:18

George Hamillton pisze:Ja tam jestem na tak.
Agnieszke jakoś zawsze darzyłem sympatią i tak raczej pozostanie.
Zmieniła się ,na pewno wydoroślała jako osoba i jako artysta.
A to ,że zmieniła styl? Ja to odbieram pozytywnie. Bo ile można grać rocka ? : )
Jedni mówią ,że sie totalnie sprzedała poprzez muze i te całe tvn'y itp. Ale z drugiej strony jest już dojrzałą kobietą ,ma rodzinę, a o nią trzeba zadbać.Także nie wydaje mi się ,że obecne poczynania pani CH są jej totalną porażka. Na jej miejscu robiłbym to samo.A większości frajerów, którzy uważają komercje za coś złego polecam dalej klepać biedę :)

Ps.No ludzie dajcie spokój z używaniem "Żal.pl" To jest dopiero śmieszne :wink:
Czyli uważasz że jest to oznaką dojrzałości , tak nagle ni z gruchy ni z pietruchy ? Lepsze chałtury na weselach o ile są szczere , bo jeśli nie to każda inna praca itd,itd..

ODPOWIEDZ