Chylińska

Tak?

Tak.
8
14%
Nie.
48
86%

Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
Wozynsky

Re: Chylińska

Post autor: Wozynsky » 02 mar 2011, 13:52

A mnie podchodzą wszystkie plyty O.N.A. nie trawie natomiast plyty solo po odejściu z o.n.a. Ostatnie dokonanie w stylu popowym jest w porządku. komercha ale na dobrym poziomie muzycznym. Może teksty mogłyby byc ciut ambitniejsze.

Tylko krowa nie zmienia pogladów więc jak miała ochotę nagrac płyte pop to jej sprawa i dosyć duża odwaga z jej strony. Ja oczywiscie jestem ciut stronniczy bo zająłem się przeróbkami jej kawałków z ostatniej płyty.

Tu jeden z przykładów.

http://www.youtube.com/watch?v=C5To1EUUFKE
http://www.youtube.com/user/V8videopl

Arekk

Post autor: Arekk » 02 mar 2011, 17:37

Bardzo pozytywne zgranie,miło się słucha , gratuluje . Co do Chylińskiej to chciałbym zobaczyć jej WIELKI powrót w styl rock. Może jakieś nowe kawałki .
"Bo muzyka jest czymś bardzo ludzkim. Niezależnym od polityki i historii. Czymś ludzkim w sensie ogólnym; powiedziałbym, że muzyka jest przyrodzonym konstytutywnym elementem ludzkiej duszy..." Patrick Süskind

Awatar użytkownika
Daniel Wu.

Post autor: Daniel Wu. » 18 lip 2012, 14:29

Heh, niech no jeszcze raz spróbuje skrytykować Skawińskiego za działalność w Kombii. Kobita pogrążyła się doszczętnie. I niech mi nie próbuje wmówić, że w ten sposób jest szczera w tym co robi. Dobry biznes zwietrzyła, ot co. Kiedyś Kazik takie przypadki pięknie skwitował.

michel51
Doradca
Doradca

Post autor: michel51 » 20 sie 2013, 20:28

No, też wolałem jak była O.N.A. A jak by jak Skawa i Sikora razem? Co by to było?

Kawinka

Post autor: Kawinka » 18 lut 2016, 15:53

Zdecydowanie nie pasuje mi ona do obecnego stylu. Już nawet nie jako kobieta, która nie potrafi chodzić w szpilkach i wygląda jakby ktoś ją zabandażował (sztywne ciało)... Może dojrzała bo wypowiedzi ma bardziej przemyślane ale niech nie idzie w tą stronę muzyczną....

SebastianNowak

Post autor: SebastianNowak » 18 lut 2016, 18:25

Nigdy jej nie lubiłem jako artystki ale szanuję ją. To jest moim zdaniem postać niebanalna i przede wszystkim człowiek-kobieta :) która przeszła wielką metamorfozę. Kiedy przypomnę sobie jak ona wyglądała w połowie lat 90-tych - to była postura wieśniary albo co najwyżej blokowiskowej dziołchy z szeroką dupą, trochę otyłej, bez żadnego dbania o siebie, babochłop. Jej metamorfoza wymagała wiele pracy nad sobą. Jednak ostatnio chyba trochę przesadza no chyba, że ma jakąś chemię i ukrywa nowotwór przed mediami bo wygląda strasznie.

bans

Post autor: bans » 19 lut 2016, 12:03

Ech, aż mi się stare czasy precla przypomniały i dość radykalne poglądy na temat Chylińskiej (punkt 6 w linku) osławionego tam psychola Kuby :)))

http://mojulubionytroll.w.interiowo.pl/odc6.html

Derayes

Post autor: Derayes » 13 lis 2017, 14:58

Brando pisze:Jeśli miałbym ją oceniać jako człowieka, to klęska totalna. Zmanierowanej aroganckiej (wulg.) odbiła palma i uwierzyła, że jest bożyszczem. Ale skupiając się Chylińskiej jako wokalistce, muszę przyznać, że na tle tego krajowego badziewia, które przemyka mi czasem przez uszy, głos ma zdecydowanie mocny i o ciekawej barwie. Denerwują mnie tylko te polipowo-nosowe wtręty, ale jak na Polskę to zdecydowanie niezłe śpiewanie. Nie wystarczy mieć dobry słuch. Trzeba mieć to coś, co ma na przykład Rod Stewart czy Billy Joel - ciekawą barwę. I Chylińska na pewno ją ma.
Ale i tak nie lubię (wulg.) ;)
Uuuu, widzę samozachwyt pobytem w Londonie, 'a tam,w tej waszej Polsce, wicie tego'.
Pozdrawiam z Malmö jakby co.

Smieszy mnie to, bo ja uważam że obecnie polskie produkcje muzyczne niczym nie odbiegają jakościowo od tego co proponuje zachód. Zresztą, i kiedyś mieliśmy np. Niemena.

Rod Stewart, daj spokój nie trawię dziada i jego durnej chrypki. Jedyne co w miarę trawię to jego wokal w 'People Get Ready' z Jeffem Beckiem. Billy Joel ok.

Chylińskiej wszelako nie lubię, ani jako człowieka ani jako wokalistki, tu zgoda z tym co piszesz.
Autorytet medialny, osobowosc telewizyjna, że co? :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Tu przykłady 'mądrosci' wygłaszanych przez Agnieszkę

https://pl.wikiquote.org/wiki/Agnieszka_Chyli%C5%84ska

smyczek

Post autor: smyczek » 09 kwie 2018, 21:56

Ja byłam na jej koncercie i jest mega. Po prostu jest na innym etapie życia i ma co innego do powiedzenia.
Pozdrawiam :)

volverine

Post autor: volverine » 10 kwie 2018, 13:45

Wokół niech ostatnio zrobił się niezły szum, ale ja osobiście szanuję ją za całokształt i jako osobę. Robi to co uważa i chce, a to, że niektórym się to nie podoba, cóż. Nie każdemu się dogodzi.

arigam

Post autor: arigam » 12 lut 2020, 9:39

Bo i jest faktycznie szum ale nie wiem czemu. Kiedys jak jeszcze była młoda oraz nagrywałą bardzo dobrą muzykę, to jej słuchałem Lubiłem tworzoną przez nią muzę bo była naprawdę dobra. Jednak potem z czasem coś się zaczęło dziac oraz Chylinska poszła w stronę muzyki pop, która już jej tak dobrze nie wychodzi.....

Nie wiem czy wybrałbym się na jej koncert. Nie teraz .

W tym roku chciałbym natomiast wybrać sie na koncert Rammstein szczególnie, że ogłosili trase koncertową. Rozpiska jest tutaj https://www.ticketmaster.pl/festiwale/w ... 101/events

propozycja

Post autor: propozycja » 17 mar 2020, 10:53

Niestety, dla mnie Chylińska to niegdysiejsza buntowniczka, teraz wynik komercyjnego działania
Kliknij tutaj i zobacz dlaczego wózki widłowe z drugiej ręki to dobry wybór

ODPOWIEDZ